h دومین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دومین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دومین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دومین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری

دومین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری

رضا حاجی‌آبادی از داوری بیش از 800 اثر در دومین جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری خبر داد و گفت: برگزیدگان این جشنواره اوایل آذرماه تجلیل می‌شوند.

رضا حاجی‌آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام آغاز دومین بخش از داوری‌های جشنواره داستان کوتاه کوتاه پایداری اظهار کرد: در بخش اول این جشنواره که شامل آثار ایرانی می‌شود، نزدیک به 600 اثر مورد داوری قرار گرفت و 220 اثر هم در بخش جنبی که مربوط به کشور افغانستان است، مورد داوری قرار گرفته است.

وی افزود: داوری بخش جنبی به پایان رسیده است و از بین 10 نویسنده برتر اعلام شده، سه نویسنده در مراسم پایانی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

حاجی‌‌آبادی ادامه داد: در بخش داوری آثار ایرانی نیز بیش از نیمی از آثار مورد بررسی قرار گرفته‌اند و پس از بررسی نزدیک به 300 اثر دیگر و اعلام ریزش‌های اولیه، داوری مرحله نهایی آغاز می‌شود.

مدیر انتشارات هزاره ققنوس همچنین از برپایی مراسم پایانی این دوره از جشنواره در اوایل آذرماه خبر داد و گفت: داوری امسال بدون معرفی نام نویسنده به داوران انجام شد و آثار پس از کدگذاری مورد قضاوت قرار گرفته‌اند تا هیچ شائبه‌ای در معرفی آثار پایانی بر جای نمانده باشد.

حاجی‌آبادی همچنین درباره جوایز این جشنواره گفت: جوایز اهدایی به برگزیدگان تماماً از سوی برگزارکنندگان و بدون حمایت نهاد خاصی تهیه شده که شامل 700، 500 و 300 هزار تومان برای نفرات اول تا سوم خواهد بود.

20 آبان 1391