h پر فروش ترین گوشی جهان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پر فروش ترین گوشی جهان ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پر فروش ترین گوشی جهان ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پر فروش ترین گوشی جهان

پر فروش ترین گوشی جهان

پر فروش ترین گوشی جهان

برای نخستین بار در طول سه ماهه سوم تابستان 2012، سامسونگ با گوشی Galaxy S3 توانست از اپل با گوشی iPhone 4S پیشی گرفته و عنوان پرفروش‌ترین گوشی دنیا را به خود اختصاص دهد. محققان می‌گویند: صفحه نمایش بزرگ، توزیع مناسب در کشورهای مختلف توسط اپراتورهای بزرگ دنیا باعث موفقیت این گوشی شده است.

قیمت روز موبایل

براساس گزارش استراتژی آنالیستیکس، سامسونگ در طول سه ماهه تابستان توانست 18 میلیون دستگاه گوشی Galaxy S3 را به فروش برساند و به این ترتیب این گوشی 11 درصد کل فروش گوشی‌های هوشمند در سراسر دنیا را به خود اختصاص داده و عنوان بهترین گوشی هوشمند را از آن خود کرده است.

در حالی که میزان فروش گلکسی اس 3 به 18 میلیون دستگاه رسیده، اپل از گوشی آی‌فون4 اس، 16/2 میلیون دستگاه به فروش رسانده و عنوان دوم را در میان بهترین گوشی‌های هوشمند از آن خود کرده است.از سوی دیگر، اپل امیدوار است در طول سه ماه چهارم سال میزان فروش گوشی‌های آی‌فون 5 به 6 میلیون دستگاه برسد. گفته می‌شود گوشی Galaxy S3 در آمریکای شمالی، اروپا و آسیا جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است.

20 آبان 1391