h برنامه 90 تصمیم سازمان لیگ برای برگزار نشدن جام حذفی را لغو کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

برنامه 90 تصمیم سازمان لیگ برای برگزار نشدن جام حذفی را لغو کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,برنامه 90 تصمیم سازمان لیگ برای برگزار نشدن جام حذفی را لغو کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,برنامه 90 تصمیم سازمان لیگ برای برگزار نشدن جام حذفی را لغو کرد

برنامه 90 تصمیم سازمان لیگ برای برگزار نشدن جام حذفی را لغو کرد

چندی پیش سازمان لیگ فوتبال به درخواست کارلوس کی‌روش و به بهانه کمک به صعود تیم ملی جام جهانی از لغو مسابقات جام حذفی خبر داد که این تصمیم با انتقاد گسترده اهالی فوتبال مواجه شد.

افزایش انتقادها به این تصمیم غیرحرفه‌ای باعث شد تا روز گذشته(یکشنبه)مسئولان سازمان لیگ رسما از برگزاری مسابقات جام حذفی خبر دهند و برخلاف اخبار قبلی قرار نیست این رقابت‌ها بدون ملی‌پوشان برگزار شود و تفاوتی با دوره‌های گذشته نخواهد داشت.

این تغییر تصمیم اما پشت پرده جالبی دارد. عادل فردوسی پور قصد داشت در برنامه این هفته ۹۰ به بحث برگزار نشدن جام حذفی بپردازد و در همین رابطه مصاحبه‌های مختلفی با کارشناسان، مربیان و مدیران عامل باشگاه‌ها انجام شد تا گزارش مفصلی در این خصوص روی آنتن برود.

مسئولان فدراسیون امروز از این ماجرا باخبر شدند و با تشکیل جلسه‌ای فوری به این نتیجه رسیدند که بهتر است پیش از پخش این گزارش در برنامه پرمخاطب و تاثیرگذار ۹۰ راه حلی بیابند و چاره ای جز این نداشتند که به درخواست منتقدان تمکین کرده و رای به برگزاری جام حذفی بدهند.

16 آبان 1391