h اسامی نمایندگانی که جلسه مجلس را ترک کردند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اسامی نمایندگانی که جلسه مجلس را ترک کردند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اسامی نمایندگانی که جلسه مجلس را ترک کردند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اسامی نمایندگانی که جلسه مجلس را ترک کردند

اسامی نمایندگانی که جلسه مجلس را ترک کردند

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان خبر داد: امضاهای طرح سؤال از رئیس جمهور از حد نصاب خارج شده بود اما علی مطهری امضای 5 نماینده را در اختیار داشت تا در چنین شرایطی آن را اضافه کند.

حسین‌علی حاجی دلیگانی، نماینده شاهین‌شهر در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با بیان اینکه در ساعت 9 و 45 دقیقه امروز در اعتراض به اعلام وصول طرح سؤال از رئیس جمهور صحن مجلس را ترک کردند گفت: زهره طبیب‌زاده، فاطمه آلیا، مهدی کوچک‌زاده، ابوالقاسم جراره، شهروز افخمی، حسین‌علی حاجی دلیگانی، آقاجری، سید محمود نبویان، قاسم جعفری، سید علی طاهری، بیراوند، عزیز اکبریان، روح‌الله عباسپور، محمد سلیمانی، آشتیانی عراقی، روح‌الله حسینیان، مرتضی آقاتهرانی و سید شکرخدا موسوی در اعتراض به اعلام وصول طرح سؤال از رئیس جمهور بر اساس تصمیم فراکسیون اصولگرایان صحن مجلس را ترک کردند.

وی افزود: این نمایندگان این اقدام را مصداق سخنان مقام معظم رهبری در مورد ایجاد اختلاف و تشتت و کشاندن آن به جامعه می‌دانند.

وی افزود: هیأت رئیسه مجلس در ارتباط با این موضوع شفاف عمل نکرد و در حالی که تعداد امضاهای طرح از حد نصاب خارج شده بود 5 امضاء که در اختیار یکی از نمایندگان بود را به طرح اضافه و طرح را قرائت کرد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه حد نصاب طرح سؤال از رئیس جمهور 73 امضاء است اظهار داشت: علی مطهری نماینده مردم تهران امضای 5 نفر از نمایندگان را در اختیار داشت که در صورت از حد نصاب افتادن امضاهای طرح سؤال از رئیس جمهور 5 امضا را به طرح مذکور اضافه کند.

14 آبان 1391