h آمار جالب مهدوی‌کیا در 6 بازی اخیر پرسپولیس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آمار جالب مهدوی‌کیا در 6 بازی اخیر پرسپولیس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آمار جالب مهدوی‌کیا در 6 بازی اخیر پرسپولیس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آمار جالب مهدوی‌کیا در 6 بازی اخیر پرسپولیس

آمار جالب مهدوی‌کیا در 6 بازی اخیر پرسپولیس

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت : کریم انصاری فرد که 532 دقیقه موفق به گلزنی برای پرسپولیس نشده بود، در دیدار با پیکان توانست این طلسم را بشکند و با به ثمر رساندن 3 گل نقش ویژه ای در برتری پرسپولیس داشته باشد.

کریم انصاری فرد در 21 دقیقه موفق به هت تریک شد و پاسخ اعتماد کادر فنی و حمایت همه جانبه هواداران در بازی های اخیر را داد.

آخرین هت تریک بازیکنان پرسپولیس به هفته سی و سوم فصل گذشته بر می‌گردد که ایمون زاید موفق شده بود در دیدار برابر راه آهن سه گل وارد دروازه حریف کند.

کریم انصاری فرد نیز آخرین بار در هفته بیست و هشتم رقابت‌های فصل گذشته توانسته بود سه بار دروازه تیم فجر سپاسی را باز کند.

انصاری فرد در حال حاضر با چهار گل، گلزن‌ترین بازیکن پرسپولیس در فصل جاری است.

کریم انصاری فرد با سه گلی که امروز به ثمر رساند در لیگ برتر حرفه‌ای پنجاه و نه گله شد و در رده هشتم گلزنان تاریخ این بازی ها قرار گرفت.

محمد قاضی با سه گل و مهدی مهدوی‌کیا با دو گل بعد از کریم انصاری فرد در فهرست بهترین گلزنان فصل جاری پرسپولیس قرار گرفتند.

همچنین مهدی مهدوی کیا با ارسال دو پاس گل در این دیدار تعداد پاس گل‌های خود را به عدد چهار رساند تا لقب گل‌سازترین بازیکن فصل جاری پرسپولیس را به خود اختصاص داده باشد. ضمن اینکه حسین ماهینی در دیدار امروز دو پاس گل داد.

مهدوی کیا در شش دیدار رسمی و دوستانه اخیر پرسپولیس با به ثمر رساندن چهار گل و ارسال 5 پاس گل نقش ویژه‌ای در خروج سرخپوشان از وضعیت بحرانی داشته است.

پرسپولیس که در 10 هفته نخست رقابت های لیگ برتر 9 گل به ثمر رسانده بود در این دیدار 6 گل زد تا آمار نامطلوب گلزنی پرسپولیس در فصل جاری بهبود یابد. محمد نوری نیز با یک گل و یک پاس گل نقش پررنگی در بازی پر گل امروز داشت.

11 آبان 1391