h اعدام یک مرد دیگر در ایالات متحده به جرم قتل دختر 9 ساله - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اعدام یک مرد دیگر در ایالات متحده به جرم قتل دختر 9 ساله,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اعدام یک مرد دیگر در ایالات متحده به جرم قتل دختر 9 ساله,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اعدام یک مرد دیگر در ایالات متحده به جرم قتل دختر 9 ساله

اعدام یک مرد دیگر در ایالات متحده به جرم قتل دختر 9 ساله

به گزارش خبرگزاری فارس، دونالد مولر 60ساله در ایالت داکوتای جنوبی با تزریق مرگبار اعدام شد. این دومین اعدام این ایالت در یک ماه گذشته است که آماری عجیب برای ایالتی محسوب می‌شود که از سال 1913 تا به حال تنها 2 حکم اعدام دیگر را اجرا کرده بود.

وی تا پیش از مرگ 8 نفس عمیق کشید و سپس تقریباً به رنگ صورتی درآمد. چشمان مولر بازمانده بود با بررسی های پزشکی در ساعت 10:24 دقیقه شب یعنی 23 دقیقه پس از آغاز اعدام مرگ مولر تأیید شد.

مولر در سال 1990 با ربودن بکی اوکانل 9 ساله که برای خرید شکر از خانه خارج شده بود او را به یک منطقه خلوت برد و پس از تجاوز به او، وی را به قتل رساند. جسد برهنه این دختر روز بعد پیدا شد

به نوشته آسوشیتدپرس تینا مادر بکی استوارانه خواستار دیدن مرگ مولر بود و حتی برای سفر 1400 مایلی خود از نیویورک به سیوکس فالز آمریکای جنوبی برای دیدن اعدام مدتها پول جمع کرد.

اعدام مولر دو هفته پس از اعدام اریک رابرت برای قتل یک نگهبان زندان در داکوتای جنوبی اجرا شد. قبل از آن آخرین اعدام این ایالت در سال 2007 انجام شده بود و قبل از آن نیز جرج سیتس در سال 1947 در این ایالت اعدام شده بود و از سال 1913 به بعد اعدامی در این ایالت مشاهده نشده بود.

10 آبان 1391