h سایت ها و وبلاگ های تقدیر شده در گردهمایی کلیک های پایداری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سایت ها و وبلاگ های تقدیر شده در گردهمایی کلیک های پایداری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سایت ها و وبلاگ های تقدیر شده در گردهمایی کلیک های پایداری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سایت ها و وبلاگ های تقدیر شده در گردهمایی کلیک های پایداری

سایت ها و وبلاگ های تقدیر شده در گردهمایی کلیک های پایداری

تقدير از رسانه‌هاي فعال در کلیک های پایداری

در بخش دیگری از این برنامه دکتر عباسی، رییس مرکز بررسی های دکترینال به تشریح برخی ویژگی های دفاع مقدس و همچنین چگونگی برخورد با جنگ نرم و مسائل پیرامون آن پرداخت. این گردهمایی در انتها با برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا خاتمه یافت.

به گزارش مشرق ، دومین گردهمایی حزب الله سایبر با عنوان کلیک های پایداری ویژه تجلیل از فعالان سایبری عرصه جهاد و مقاومت، با حضور کارشناسان، فعالان سایبری و علاقه مندان حوزه جنگ نرم در سالن سیدالشهدا میدان هفت تیر برگزار شد.

در ابتدای این همایش حمید داوود آبادی از رزمندگان و راویان دفاع مقدس به بیان خاطراتی از دوران هشت سال دفاع مقدس و ویژگی های آن دوران باشکوه پرداخت. در قسمت بعدی دومین گردهمایی حزب الله سابیر ارتباط مستقیم تلفنی با دکتر حجت وحیدی یکی از جانبازان دفاع و دبیر اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان در آمریکا و رییس کمیته دفاع مقدس در اروپا، برقرار شد.

دکتر وحیدی درباره ماهیت وجودی کمیته راهبردی دفاع مقدس گفت: این کمیته با توجه به هویت دفاع مقدس که می تواند در مدل زندگی ما تاثیر گذار باشد و با عنایت به اینکه نسل جوان دانشجو و غیر دانشجوی خارج از کشور با موضوع دفاع مقدس با موضوع دفاع مقدس بیگانه هستند، به این نتیجه رسیدیم که اگر بر روی دفاع مقدس حوب کار کنیم نتیجه خواهیم گرفت.

این جانباز دفاع مقدس ادامه داد:به همین دلیل این حرکت را آغاز کردیم و با ساماندهی توانستیم در خرداد ماه سال ۸۷ با پیام سردار باقرزاده رییس بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس، آغاز به فعالیت رسمی کنیم.

وی با بیان اینکه مسوولان باید به خودشان بیایند و بدانند که موضوع دفاع مقدس تنها مربوط به داخل کشور نیست افزود: کار درباره موضوع دفاع مقدس فقط جنبه داخلی ندارد و در خارج از ایران نیز می توان بر روی آن کار کرد. جانباز دکتر وحیدی تصریح کرد: هم اکنون ۱۴ کار گروه ویژه دفاع مقدس در آمریکا و اروپا فعال هستند و انشالله به زودی اولین کتابخانه دفاع مقدس را در فرانسه تاسیس می کنیم.

وی با اشاره به گسترس بحث بیداری اسلامی از طریق نشر آثار دفاع مقدس خاطرنشان کرد: یکی از رسالت های ما در زمینه دفاع مقدس جدا کردن مساله دفاع و مقاومت از موضوع تروریسم است. یعنی ما باید اسلام طالبانی را از اسلام ناب جدا کنیم. در ادامه این گردهمایی از فعالین عرصه جهاد و مقاومت تقدیر شد. در این بخش مدیران وبلاگ های خاطرات جبهه، تخریبچی دوران، عاشق همت، همسران شهید، مرصاد ۶۷، این قلم و خاطرات جبهه، آخرین دوران رنج، شاعرانه، ساقی نامه، عرشیان، و صحرا مقاومت شیعی مورد مورد تجلیل قرار گرفتند.

همچنین نمایندگان پایگاه های خبری فارس، مشرق، جوان آنلاین، یالثارات و سایت جامع دفاع مقدس مورد به عنوان پایگاه های خبری فعال در حوزه جهاد و مقاومت با اهدا لوح و تندیس مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش دیگری از این برنامه دکتر عباسی، رییس مرکز بررسی های دکترینال به تشریح برخی ویژگی های دفاع مقدس و همچنین چگونگی برخورد با جنگ نرم و مسائل پیرامون آن پرداخت. این گردهمایی در انتها با برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا خاتمه یافت.

1 مهر 1390