h سایت ویژه نمازخوان ها راه اندازی شد + تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سایت ویژه نمازخوان ها راه اندازی شد + تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سایت ویژه نمازخوان ها راه اندازی شد + تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سایت ویژه نمازخوان ها راه اندازی شد + تصویر

سایت ویژه نمازخوان ها راه اندازی شد + تصویر

سایت ویژه نمازخوان ها راه اندازی شد + تصویر

مرکز تخصصی نماز در راستای شناسایی و جذب نیروی‌های مستعد، تربیت استاد و کارشناس در موضوع نماز، تبلیغ و تدریس تخصصی پیرامون نماز، تحقیق و پژوهش در موضوع نماز و پیرامون آن، واکاوی اسرار و آثار و برکات نماز، آسیب شناسی نمازخوانی در جامعه، تدوین طرح و برنامه برای نهادینه سازی فرهنگ نماز و نمازخوانی و ایجاد و اشاعه فرهنگ نماز و نمازخوانی در جامعه گام‌های مؤثری برداشته است.

یکی از اقدامات قابل توجه مرکز راه‌اندازی سایت مرکز تخصصی نماز به آدرس اینترنتی http://namaz.namaz.ir است.

علی اصغر رمضانی مدیر سایت با بیان اینکه با رویکرد تحلیل محتوای پژوهشی سایت مرکز تخصصی نماز راه‌اندازی شده است، ابراز داشت: سعی خواهیم کرد در آینده نزدیک به مبحث آموزش نماز نگاهی جدید داشته باشیم.

وی با اشاره به آیتم‌های مختلف سایت مرکز تخصصی نماز، افزود: آثار و اسرار نماز، آداب نماز، روایات نماز، آیات نماز، نماز اولیا و ابرار، نماز و خانواده، شیوه‌های دعوت، پرسش و پاسخ، کتابشناسی نماز، داستان‌های نماز، آموزش نماز و مسجد از آیتم‌های موجود در سایت است که علاقه‌مندان می‌توانند بر حسب نیاز خود از آن استفاده کنند.

رمضانی با بیان اینکه در آینده نزدیک بخش پرسش و پاسخ به صورت آنلاین به فعالیت خواهد پرداخت، اظهار داشت: پرداختن به مباحثی نظیر روانشناسی و جامعه‌شناختی نماز در بعد فردی و خانواده و اجتماع، همچنین مقالات و آموزش مجازی مرتبط با موضوع نماز جز برنامه‌های آتی سایت است.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت ارتباط با واحد پرسش و پاسخ مرکز به آدرس اینترنتی porseshnamaz@yahoo.com مراجعه کنند و یا از طریق ایمیل markazenamaz@yahoo.com با مرکز تخصصی نماز در ارتباط باشند.

10 مهر 1391