h علی اکبر جوانفکر : اتهام توهین به رهبری بیشتر عذابم میدهد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علی اکبر جوانفکر : اتهام توهین به رهبری بیشتر عذابم میدهد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علی اکبر جوانفکر : اتهام توهین به رهبری بیشتر عذابم میدهد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علی اکبر جوانفکر : اتهام توهین به رهبری بیشتر عذابم میدهد

علی اکبر جوانفکر : اتهام توهین به رهبری بیشتر عذابم میدهد

معاون رییس جمهوری در امور قانون اساسی از دفاع قاطعانه ˈ محمود احمدی نژادˈ رییس جمهوری در جلسه امروز یکشنبه هیات دولت از  " علی اکبر جوانفکر " خبر داد و گفت : رییس جمهوری پیگیر موضوع بازداشت مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) است.

حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمدرضا میرتاج الدینیˈ در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، افزود : رییس جمهوری در جلسه امروز هیات دولت گفت که با جوانفکر مشاور مطبوعاتی خود تلفنی صحبت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: جوانفکر در این گفت و گوی تلفنی تاکید کرده است که اتهام توهین به رهبری، او را بیشتر از زندان عذاب می دهد.

این عضو کابینه دولت دهم با تشریح سوابق ارزنده جوانفکر در تبعیت از رهبر معظم انقلاب و خدمت به نظام جمهوری اسلامی، ادامه داد : همگان از اتهام توهین به رهبری برای آقای جوانفکر تعجب می کنند چرا که ایشان معتقد به ولایت فقیه و شیفته مقام معظم رهبری هستند.

معاون رییس جمهوری با بیان این که هیچکس به خودش اجازه توهین به رهبر معظم انقلاب را نمی دهد، گفت: ممکن است تحلیلی متفاوت و یا حتی درست هم نباشد ولی این که گفته شود توهین به رهبری است، درست نیست.

10 مهر 1391