h مدیرمسئول روزنامه هتاک(شرق) به شهدا روانه زندان اوین شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مدیرمسئول روزنامه هتاک(شرق) به شهدا روانه زندان اوین شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مدیرمسئول روزنامه هتاک(شرق) به شهدا روانه زندان اوین شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مدیرمسئول روزنامه هتاک(شرق) به شهدا روانه زندان اوین شد

مدیرمسئول روزنامه هتاک(شرق) به شهدا روانه زندان اوین شد

به نوشته ظهور12 به نقل از مهر، سید محمود علیزاده طباطبایی اظهار داشت: بازپرس شعبه 9 دادسرای فرهنگ و رسانه دیروز پس از بازجویی از مهدی رحمانیان- مدیر مسئول روزنامه شرق- برای وی قرار وثیقه 50 میلیون تومانی صادر کرد.

وی افزود: قرار بود آقای منصوری قاضی پرونده به کلانتری بازار بیاید و با قبول وثیقه مدیر مسئول روزنامه شرق آزاد شود اما به دلیل عدم حضور وی موفق به سپردن وثیقه نشدیم.

طباطبایی خاطرنشان کرد:‌ با توجه به تعطیلی دادسرا باید تا روز شنبه برای سپردن وثیقه صبر کنیم. با این وجود مهدی رحمانیان که هم اکنون در کلانتری بازار بازداشت می‌باشد عصر امروز به زندان اوین منتقل خواهد شد.

وکیل روزنامه شرق در پایان تاکید کرد: مهدی رحمانیان روز شنبه با سپردن وثیقه آزاد خواهد شد.

وی درباره سرنوشت کاریکاتوریست روزنامه شرق نیز گفت: تا کنون احضاریه‌ای در خصوص حضور آقای حیدری در دادسرا به دست‌مان نرسیده است.

گفتنی است هیات نظارت بر مطبوعات نیز شامگاه دیروز در جلسه اضطراری خود به دلیل چاپ کاریکاتوری در روزنامه شرق که در آن به دفاع مقدس اهانت شده بود حکم به توقیف این روزنامه داد.

6 مهر 1391