h صحبت های بدون پرده شجونی علیه هاشمی رفسنجانی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

صحبت های بدون پرده شجونی علیه هاشمی رفسنجانی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,صحبت های بدون پرده شجونی علیه هاشمی رفسنجانی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,صحبت های بدون پرده شجونی علیه هاشمی رفسنجانی

صحبت های بدون پرده شجونی علیه هاشمی رفسنجانی

صحبت های بدون پرده شجونی علیه هاشمی رفسنجانی

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به ادعای آقای هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه جامعه و مردم خواهان حضور بیشتر وی در عرصه سیاسی‌ هستند، گفت: بنده نزدیک به شصت ‌و پنج سال است آقای هاشمی را می‌شناسم؛ از پانزده‌ سالگی هم مباحثه‌ای بودیم و البته دوستی نزدیکی با یکدیگر داشتیم‌ لذا امروز حسرت می‌خورم که چرا آن دوست من امروز حرف‌هایی می‌زند که هیچ عاقلی نمی‌تواند آن‌را بپذیرد.

وی با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی در فتنه 88 مردود شد، افزود: حضور هاشمی در عرصه‌های سیاسی جز گناه برای او و خرسندی برای دشمنان انقلاب اسلامی چیز دیگری ندارد. مردم از ایشان توقعی جز خانه‌نشینی و تمکین از نظر حضرت آقا ندارند.

شجونی گفت: دنیا و آخرت هاشمی با حضور در عرصه‌های سیاسی تامین نمی‌شود چون ورود به عرصه‌های سیاسی فهم و بصیرت سیاسی لازم دارد. آقای هاشمی با حضور خود در عرصه، خواسته یا ناخواسته آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: مردم هیچ توقعی از هاشمی برای ورود به عرصه‌های سیاسی ندارند؛ مگر اینکه این توقع را موسوی خوئینی‌ها، مجید انصاری و عبدالله نوری داشته باشند که اینها نه مردم هستند و نه با مردم.

شجونی خطاب به هاشمی رفسنجانی گفت: بنده به شما که دوست نوجوانی بنده هستید، توصیه می‌کنم به جای اینکه خودت را تحویل بگیری، پسرت را تحویل دادگاه بده تا مردم راضی شوند، چراکه من هر جای ایران که می‌روم، توقع مردم این است که آقای هاشمی پسر و دخترش را تحویل قانون دهد، والا کسی توقع ندارد هاشمی به نماز جمعه یا نماز شنبه! برگردد.

وی با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی نظام و انقلاب را فدای بچه‌ها و خانواده خودش کرده است، خطاب به وی گفت: ‌آقای هاشمی! به دخترت بگو بعد از المپیک برگردد و به سزای عملش برسد؛ اصلاح‌طلبان شما را تحریک می‌کنند تا در آستانه انتخابات باز هم ابزار آنها شوید لذا بهتر است در خانه بنشینی و برای عاقبت بخیری خودت دعا کنی.

20 مرداد 1391