h فردا نسخه HD قلاده های طلا پخش سراسری خواهد شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فردا نسخه HD قلاده های طلا پخش سراسری خواهد شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فردا نسخه HD قلاده های طلا پخش سراسری خواهد شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فردا نسخه HD قلاده های طلا پخش سراسری خواهد شد

فردا نسخه HD قلاده های طلا پخش سراسری خواهد شد

فردا نسخه HD قلاده های طلا پخش سراسری خواهد شد

محمدرضا عباسیان مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری و مدیر امور جشنواره‌ها در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره قاچاق فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» گفت: متاسفانه با اطلاعاتی که تهیه‌کننده محترم فیلم به ما ارایه دادند نسخه‌ای از فیلم سرقت شده است‌ که برای نمایش دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده بود. فیلم غیرمجاز «قلاده‌های طلا» نسبت به فیلم‌های دیگری که در شبکه قاچاق توزیع می‌شود از کیفیت خوبی برخوردار است و پرده‌ای نیست.

نسخه قاچاق به توزیع فیلم «قلاده‌های طلا» لطمه زد

وی در ادامه گفت: با کمال تاسف فیلم غیرمجاز‌ «قلاده‌های طلا» آسیب جدی ‌به فروش ویدیویی این فیلم خواهد زد. پیش‌بینی ما این بود که همزمان با عید فطر فیلم وارد بازار شود اما به خاطر سرقتی که صورت گرفت خیلی سریع کار آماده‌سازی فیلم را انجام دادیم و ‌فردا نسخه اورجینال فیلم «قلاده‌های طلا» با کیفیت HD ‌بسیار عالی آماده شده که در سراسر کشور از فردا توزیع خواهد شد. ما برای فیلم با توجه به استقبال مخاطب در زمان اکران ‌تیراژی را در نظر گرفته بودیم که متاسفانه با ورود نسخه قاچاق فیلم، تیراژ آن کاهش چشمگیری خواهد داشت و ما به عنوان یکی از شرکای فیلم متضرر شدیم.

مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری در ادامه گفت: مسئولیت اصلی حفاظت از فیلم بر عهده تهیه‌کننده است، زیرا نسخه فیلم در اختیار ایشان بوده است و باید حفاظت لازم از فیلم می‌شد. امیدواریم با تلاش تهیه‌کننده و همکاری نیروی انتظامی و ستاد صیانت از محصولات فرهنگی وزارت ارشاد نسخه قاچاق فیلم جمع آوری و از تکثیر آن جلوگیری شود.

17 مرداد 1391