h هديه رويانيان به خبرنگاران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هديه رويانيان به خبرنگاران ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هديه رويانيان به خبرنگاران ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هديه رويانيان به خبرنگاران

هديه رويانيان به خبرنگاران

هديه رويانيان به خبرنگاران

محمد رویانیان که چندی پیش در پی درج گزارشی در یک خبرگزاری و دو روزنامه ورزشی از این رسانه ها به مراجع قضایی شکایت کرده بود، امروز از بسته شدن این پرونده ها در آستانه روز خبرنگار یاد کرد.

به گزارش فوتبال آنلاین ؛ وی افزود: به رغم اینکه در گزارشی کذب و غیر واقع بنده را متهم به استفاده از رانت دولتی کرده و ارقام و اعداد سنگینی را هم بر اساس اطلاعاتی که از پایه غلط بود در این باره منتشر کرده بودند با توجه به پیشنهاد مسئولان اجرایی و رسانه ای باشگاه و همچنین گفت و گو با مدیران این رسانه ها تصمیم گرفتم از این شکایت صرف نظر کنم.

رویانیان تصریح کرد: اتهاماتی که مطرح شده بود واقعا سنگین و کذب بود. به گونه ای که بنده را وادار کرد تا به مراجع قضایی شکایت کنم تا مشخص و ثابت شود که باشگاه پرسپولیس هرگز از رانت دولتی استفاده نکرده و این گزارش که درباره واردات خودرو بود از پایه کذب است. از قاضی محترم که با بررسی دقیق خود بار دیگر سلامت و دقت دستگاه قضایی را به ما اثبات کرد نیز تشکر و قدردانی می کنم اما در مجموع و با توجه به مباحث مطرح شده در روزهای اخیر از شکایت خود به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاضعانه صرف نظر کرده و هیچ منتی هم بر سر این رسانه ها نمی گذارم چرا که در مجموع به سلامت کاری رسانه های ورزشی ایمان دارم و معتقدم آنها براساس اطلاعات دریافتی غلط اقدام به انتشار چنین گزارشی کرده بودند. هر چند که می بایست در این باره تحقیق بیشتری کرده و تحت تاثیر فضاسازی های موجود علیه باشگاه پرسپولیس قرار نمی گرفتند.

رویانیان در ادامه گفت: به حرمت روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید محمود صارمی خاضعانه از این شکایت ها صرف نظر کرده و از وکیل باشگاه درخواست می کنم این پرونده ها را مختومه اعلام کند و تاکید می کنم که طی چند  ماه اخیر که با خبرنگاران ورزشی برخورد داشته ام اغلب آنها را افراد شریف، زحمتکش و دلسوزی می دانم که در رسالت خطیری که بر عهده دارند واقعا کوشا و موفق هستند.

16 مرداد 1391