h جنگ روانی اسرائیل علیه ایران بوسیله خواننده فاسد آمریکایی + تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جنگ روانی اسرائیل علیه ایران بوسیله خواننده فاسد آمریکایی + تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جنگ روانی اسرائیل علیه ایران بوسیله خواننده فاسد آمریکایی + تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جنگ روانی اسرائیل علیه ایران بوسیله خواننده فاسد آمریکایی + تصویر

جنگ روانی اسرائیل علیه ایران بوسیله خواننده فاسد آمریکایی + تصویر

جنگ روانی اسرائیل علیه ایران بوسیله خواننده فاسد آمریکایی + تصویر

به گزارش باشگاه خبرنگاران ؛ چند روز پيش خبری بر روی سایت خبری دیلی نیوز قرار گرفت مبنی بر حمایت مادونا خواننده زن فاسد و بی اخلاق امریکایی در آخرین کنسرت برگزار شده‌اش از مخالفان جنگ با ایران. در این نوشته ادعا شده بود طرفداران اسرائیلی این خواننده منحرف امریکایی در آخرین کنسرت وی با بردن پلاکاردهایی با عنوان No War With Iran به اظهارات مقامات سیاسی رژیم اشغالگر قدس در خصوص جنگ با ایران اعتراض کرده‌اند. و خود وی نیز شجاعانه از ین اعتراض حمایت کرده است.

نکته قابل تامل این خبر اینجاست که دیلی نیوز مدعی شده این حلقه‌های اجتماعی اسرائیلی معتقدند حمله اسرائیل به ایران بسیار نزدیک بوده و قطعا جنگی اتفاق خواهد افتاد!

پیچیدگی طرح این ماجرا که در کمپین‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی صهیونیستی از جمله فیس بوک و توییتر نیز تبلیغ وسیعی شده است اینست که هیچ گونه اشاره‌ای به قدرت نظامی و امنیتی ایران نمی‌شود و صورت مساله به رخ کشیدن قدرت پوشالي و عنكبوتي نظامی اسرائیل و تجهیزات نظامی ارتش آن تحت طرح خبر جذاب حضور یک خواننده زن فاسد در این معادله است.

از سویی عکس مطرح شده از این ماجرا نیز از سوی کاربران فضای مجازی با شبهات بسیاری مواجه شده است به طوری که هنوز به اثبات نرسیده است که آیا این تصویر واقعی است و یا با استفاده از ترفندهای فتوشاپ طراحي شده است.

14 مرداد 1391