h برنامه بازی های المپیک لندن ؛ روز 13 مرداد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

برنامه بازی های المپیک لندن ؛ روز 13 مرداد ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,برنامه بازی های المپیک لندن ؛ روز 13 مرداد ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,برنامه بازی های المپیک لندن ؛ روز 13 مرداد

برنامه بازی های المپیک لندن ؛ روز 13 مرداد

برنامه بازی های المپیک لندن ؛ روز  13 مرداد

ششمین روز از بازی های المپیک 2012 جمعه 13 مرداد در 23 رشته پیگیری می شود.

جدول زمانبندی این رقابت به شرح زیر است:
* تیر و کمان الف) انفرادی مردان - یک هشتم نهایی مالزی- بریتانیا              12:30 ژاپن- نروژ                   12:43 اوکراین- چین تایپه          12:56 ژاپن- هلند                     13:09 ژاپن- لهستان                 13:22 اوکراین- فرانسه              13:35 چین- بریتانیا                  13:48 مولدووا- کره                 14:01 - یک چهارم نهایی           17:30 - نیمه نهایی                   18:22 - مدال برنز (رده بندی)      18:51 - مدال طلا (فینال)           19:07
* گروه دو میدانی الف) پرتاب وزنه مردان - مقدماتی                    13:30 - فینال                       00:00 بامداد ب) زنان - 100متر با مانع           22:35 - پرتاب وزنه                23:30 - 200 متر                    00:15 ج) پرسش سه گام زنان - مقدماتی                    14:10 - راند 1                     22:35 - 400 متر با مانع مردان راند 1                        14:45 راند 2                        15:20 - پرتاب چکش مردان مقدماتی                       14:50 -400 متر زنان راند 1                          15:30 ر) 3000 هزار متر با مانع مردان راند 1                        15:30 ز) پرتاب دیسک زنان مقدماتی                     22:40 س) پرش طول مردان مقدماتی                     23:20 ش) 1500 متر مردان راند 1                       23:35 و) 10000 متر زنان فینال                          00:55
* بدمینتون الف) بدمینتون زنان - تمامی مسابقات نیمه نهایی انفرادی زنان            12:30 - تمامی مسابقات نیمه نهایی انفرادی مردان           17:00 ب) مختلط دونفره - مدال برنز              14:00 - مدال طلا                18:30
* بسکتبال الف) بسکتبال زنان - دور مقدماتی گروه A      12:30 آنگولا- کروواسی - دور مقدماتی گروه B       14:45 روسیه – استرالیا - دور مقدماتی گروه B       18:00 برزیل- کانادا -دور مقدماتی گروه A       20:15 ترکیه – چین - دور مقدماتی گروه B       23:30 فرانسه – بریتانیا - دور مقدماتی گروه A      01:45 جمهوری چک – آمریکا
* والیبال ساحلی الف) والیبال ساحل زنان - راند 16                 21:30 تا  12:30 ب) والیبال ساحل مردان راند 16                     1:30 تا 16:30
* بوکس الف) 52 کیلوگرم مردان - راند 16 روسیه – الجزیره            17:00 برزیل – پورتوریکو        17:15 ازبکستان – مصر           17:30 مغولستان – ایتالیا            17:45 ب) 69 کیلوگرم مردان - راند 16 اوکراین – مولدووا          18:00 کانادا – فرانسه               18:15 کانادا – استرالیا              18:30 بریتانیا – لیتوانی             18:45 هندوستان – آمریکا           01:00 بامداد ایرلند-روسیه 1:15 آفریقای جنوبی-ونزوئلا1:30 ژاپن-قزاقستان1:45
*دوچرخه سواری الف: کیدینگ زنان -راند اول 19:30 راند اول رده بندی 20:15 -راند دوم 21:16 -فینال 22:8 ب: پرسوییت تیمی مردان -دور اول  19:8 -فینال21:9 ج:پرسوییت تیمی زنان -مقدماتی 20:26
*شیرجه الف: 3 متر زنان -دور مقدماتی 18
*اسب سواری الف: حرکات نمایشی انفرادی -گرندپیکس روز دوم  14:30 ب: حرکات نماشی تیمی -گرندپیکس روز دوم 14:30
*شمشیر بازی الف: تیمی مردان -یک چهارم نهائی ایتالیا-بلاروس 15 آلمان-کره جنوبی15 چین-رومانی 15 روسیه-آمریکا15 -نیمه نهایی 16 -رده بندی 7 و 8  18 -رده بندی 6و 5    18 -مسابقه مدال برنز    21:30 -مسابقه مدال طلا     22:15
*فوتبال الف: فوتبال زنان -مقدماتی گروه A    13 آنگولا-بریتانیا -مقدماتی گروه B   14:45 کره- فرانسه -مقدماتی گروه A   18 کرواسی-مونته نگرو -مقدماتی گروه A    19:45 روسیه –برزیل -مقدماتی گروه B    23 -مقدماتی گروه B    00:45 دانمارک-نروژ
*هاکی الف: هاکی مردان -مقدماتی گروه A    12 استرالیا- آرژانتین -مقدماتی گروهB   14:15 هلند- نیوزلند -مقدماتی گروه B      17:15 آلمان-هندوستان -مقدماتی گروه A    19:30 بریتانیا-پاکستان -مقدماتی گروه A   22:30 آفریقای جنوبی-اسپانیا -مقدماتی گروه B   00:45 بلژیک-کره
*جودو الف: 100+ کیلوگرم مردان -دور حذفی 64 نفر    13 -دور حذفی 32 نفر 14:10 تا 13 -دور حذفی شانزدهم 14:10 -یک چهارم نهائی   15:06 رده بندی مدال برنز  17:58 نیمه نهائی  18:12 -فینال   19:40 ب: 78+کیلوگرم زنان -دور حذفی سی و دو نفر 14:3 تا 13:56 -دور حذفی 16 نفر 15:10 تا 14:38 -یک چهارم نهائی  14:20 -رده بندی مدال برنز 17:30 -نیمه نهائی  17:44 -فینال  19:30
*روئینگ الف: انفرادی مردان -فینال 13 ب: چهار نفره مردان -فینال 13:40 ج: دو نفره مردان  13:50 -فینال د: دو نفره زنان   104 -فینال
*قايقراني الف:بخش مردان ريس 9 :             15:30 ريس10:             16:45 ب: ليزر مردان ريس 7:             15:30 ريس8: 17:00 ج: 470 زنان ريس 1:             15:30 ريس 2:             16:45 د: 470 مردان ريس 3:            15:35 ريس 4:           16:50 د: استار مردان ريس 9            15:35 ريس 10:        16:50 ز: مردان : ريس 9:          17:00 ريس10:             17:45 ريس 11:           18:30 س: ليزر راديال زنان ريس 7: : 17:05 ريس 8: 18:20
*تيراندازي الف: 50 متر مردان مقدماتي  12:30 فينال  15:30 ب: 25 متر مردان مقدماتي  14:00 فينال  18:00
*شنا الف: 50 متر آزاد زنان مقدماتي       13:30 نيمه نهايي      23:55 ب: 1500 متر آزاد مردان مقدماتي       13:54 ج: 100*4 مختلط زنان مقدماتي 15:05 د: 100*4 مختلط  زنان مقدماتي :      15:20 ر: 100 متر پروانه مردان فينال          23:08 ز: 800 متر آزاد زنان فينال           23:15 س: 50 متر آزاد مردان فينال           23:39
*تنيس روي ميز الف: تيمي مردان راند الو آمريكا – ژاپن         13:30 سنگاپور – لهستان     13:30 آلمان – استراليا          18:00 بريتانيا- كره شمالي   18:00 برزيل – كره           13:30 چين – اسپانيا 13:30 چين هونگ كونگ – اتريش  18:00 مصر – هلند             18:00 ب: تيمي مردان راند اول سوئد- آلمان    22:30 اتريش – مصر  22:30 پرتغال – بريتانيا     22:30 برزيل – چين هونگ كنگ    22:30
*ترامپولين الف : ترامپولين مردان مقدماتي       17:30 فينال      18:56
*واليبال الف: واليبال زنان دور مقدماتي گروه B           13:00 برزيل – چين دور مقدماتي گروه A        15:00 ژاپن – روسيه دور مقدماتي گروه B            18:15 تركيه – كره جنوبي دور مقدماتي گروه A            23:30 بريتانيا – جمهوري دو فينكا دور مقدماتي گروه B            23:30 آمريكا – صربستان الجزيره – ايتاليا               01:30
*واترپلو الف:واترپلوي زنان مقدماتي گروه A               17:40 اسپانيا – مجارستان مقدماتي گروه B                 19:00 روسيه – استراليا مقدماتي گروه B                 19:00 بريتانيا – ايتاليا مقدماتي گروه A                 23:10 چين – آمريكا
*وزنه برداري الف: 58 كيلوگرم مردان گروه B                            13:30 گروه A                           22:30 ب: 75 كيلوگرم زنان گروه B                           16:00 گروه A                            19:00/آق
13 مرداد 1391