h امام سیزدهم و چهاردهم روانه زندان شدند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

امام سیزدهم و چهاردهم روانه زندان شدند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,امام سیزدهم و چهاردهم روانه زندان شدند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,امام سیزدهم و چهاردهم روانه زندان شدند

امام سیزدهم و چهاردهم روانه زندان شدند

امام سیزدهم و چهاردهم روانه زندان شدند

دو فرد که خود را امامان سیزدهم و چهاردهم معرفی کرده و مشغول القای انحرافات دینی و تخریب اعتقادات مذهبی مردم بودند، با تلاش مأموران امنیتی به همراه اعضای باند خود دستگیر و روانه زندان شدند.

«علیرضاـ پ» به همراه یکی از دوستان خود بنام «قربانعلی ـ ص» در اصفهان از بی اطلاعی اطرافیان سوء استفاده کرده و ادعاهای عجیب و غریب بسیاری می کردند، ازجمله اینکه «قربانعلی ـ ص» مدعی می شود که سید حسنی است و «علیرضا ـ پ» نیز برای معروف نمودن و جلب مرید برای سید حسنی! فعالیت می کرد.

پس از مدتها و در آستانه جدا شدن اين دو تن، «عليرضا ـ پ» از دوست خود درخواست مي‌كند كه مدتي او ايفاگر نقش سيد حسني باشد و با استفاده از همين ترفند و در حالي كه مشغول به تأليف كتابي ششصد صفحه‌اي در اثبات حقانيت و منجي‌گري خود از روي آيات و روايات بود، مدعي مي‌شود كه او خود امام غايب است تا به اين ترتيب، داستان تعريف شده در كتابش، صورت درستي به خود بگيرد.

بنا بر اين گزارش، «عليرضا ـ پ» كه موقعيت معنوي! دوست خود را در خطر مي‌بيند، براي اين‌كه سر او هم بي كلاه نماند، ادعا مي‌كند كه «ص» امام سيزدهم بوده و در غيبت به سر مي‌برد و او امام چهاردهم، يعني امام بعد از اوست و در پاسخ اشخاصي كه سؤال از امام دوازدهم شيعيان مي‌كرده‌اند، مدعي مي‌شود كه ايشان، فوت كرده و در جمكران مدفون است و همه بايد مثل او و مريدانش به سوي جمكران نماز بخوانند، چراكه مسجد جمكران همان مكه موعود است.اين در حالي است كه پس از اقدامات مأموران امنيتي قم، اين شخص به همراه 51 نفر از مريدانش دستگير شده و كه 29 نفر آنان زن بوده‌اند و همه جز پنج نفر آزاد شده‌اند. اما تمامي 22 مرد مريد در زندان مانده‌اند؛ چراكه مدعي هستند تا پاي اعدام نيز بر سر حرف خود باقي‌اند و مرادشان «عليرضا ـ پ» همان امام زمان است!

از احوالات جالب توجه و شگفت‌انگيز اين مدعي امامت اين‌كه او مدرك ششم ابتدايي دارد و حتي يك سال هم در حوزه و يا ديگر مراكز عالي درس نخوانده و از طريق مطالعه ترجمه برخي كتاب‌ها، توانسته اندكي اطلاعات مذهبي پيدا كند.

شايان ذكر اين‌كه او با ذكر احاديثي سعي در تخريب فقها و مسئولان جمهوري اسلامي داشته و مدعي شده كه به زودي حكومت ايران توسط آمريكا و بوش (به عنوان بخت النصر) ساقط شده و زمينه حاكميت او و مريدانش پيدا مي‌شود. به همين خاطر آنها بايد آماده قيام باشند تا مسئولان جمهوري اسلامي را به قتل برسانند.

گفتني است، در ساليان اخير خصوصا در شهر قم كه احساسات و اعتقادات مذهبي بيشتري حاكم است، ظهور اينگونه افراد، رشدي عجيب داشته كه حساسيت بيشتر و دقيق‌تر مراكز فرهنگي كشور را مي‌طلبد

10 مرداد 1391