h دستگیری سلطان بازاریابی هرمی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دستگیری سلطان بازاریابی هرمی ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دستگیری سلطان بازاریابی هرمی ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دستگیری سلطان بازاریابی هرمی

دستگیری سلطان بازاریابی هرمی

دستگیری سلطان بازاریابی هرمی

اولریش با استفاده از شغل بازاریابی یک شرکت خصوصی در فلوریدا، طرح هرمی خود را در اینترنت راه‌اندازی کرده بود و در طرح بزرگ کلاهبرداری 100 میلیون دلاری در ‌‌لاس وگاس نقش داشت.
سالهاست کشورمان با پدیده شبکه و شرکت های هرمی مواجه شده و تعداد زیادی از مردم به خاطر اعتماد بی جا و فریب خوردن، سرمایه های خود را از دست دادند. این موضوع تنها به ایران خلاصه نشده و در برخی کشورهای دیگر نیز به صورت آنلاین ادامه داشته است.اولریش فلیکس آنتون تبعه کشور آلمان طی سالهای اخیر یکی از فعالترین افراد در زمینه شبکه های هرمی در فضای مجازی بوده و به سلطان کلاهبرداری هرمی مشهور شده است. وی از سال 2010 تحت تعقیب آژانس بین‌المللی و پلیس اینترپل قرار داشته است. اولریش با استفاده از شغل بازاریابی یک شرکت خصوصی در فلوریدا، طرح هرمی خود را در اینترنت راه‌اندازی کرده بود و در طرح بزرگ کلاهبرداری 100 میلیون دلاری در ‌‌لاس وگاس نقش داشت. اما بالاخره به علت یک اشتباه ساده، به دام پلیس افتاد. پلیس لاس وگاس، ابتدا او را به جرم مستی در هنگام رانندگی دستگیر کرد و پس از بررسی‌‌های انجام شده روی اثر انگشت این مرد 51 ساله متوجه شد این مرد همان فراری هرمی است.او در این سال‌‌ها از نام‌‌های جوزف میلر و جوزف والتر جعلی استفاده کرده است. در صورت بازگشت اولریش به آلمان با توجه به سوابق او که شامل تقلب‌‌های جنایی و کلاهبرداری می‌شود، حداقل به 20 سال زندان محکوم خواهد شد.
10 مرداد 1391