h کتک کاری شاهزاده بحرینی مست در هواپیما - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کتک کاری شاهزاده بحرینی مست در هواپیما,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کتک کاری شاهزاده بحرینی مست در هواپیما,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کتک کاری شاهزاده بحرینی مست در هواپیما

کتک کاری شاهزاده بحرینی مست در هواپیما

یکی از شاهزادگان نزدیک به خاندان حاکم بحرین به اتهام نوشیدن مشروبات الکلی و ایجاد درگیری در یک هواپیمای انگلیسی دستگیر شد.

به گزارش شبکه العالم، روزنامه انگلیسی "سان" در خبری فاش کرد: پلیس انگلیس با استفاده از تفنگ های شوک الکتریکی با قدرت 50 هزار ولت توانست شاهزاده بحرینی را که به دلیل نوشیدن مشروبات الکلی کنترل خود را از دست داده بود، دستگیر کند.

به نوشته این روزنامه، تأکید کرد که این شاهزاده قصد داشت با زور وارد کابین خلبان یکی از هواپیماهای شرکت خطوط هواپیمایی انگلیس شود.

روزنامه سن خاطرنشان کرد: این شاهزاده میلیاردر 28 ساله، قصد داشت با ورود به کابین خلبان، از وضعیت بد خدمات شکایت کند.

این هواپیما از انگلیس به مقصد بحرین در حرکت بود.

پس از دستگیری این شاهزاده، وی برای رهایی از دست نیروهای پلیس به آنها گفت که یکی از نزدیکان "حمد بن عیسی آل خلیفه" شاه بحرین است.

ولی با این حال این شاهزاده به مرکز پلیس در غرب لندن منتقل شد، و قبل از آزادی به قید وثیقه، از او انگشت نگاری به عمل آمد.

روزنامه سان خاطرنشان کرد، خلبان هواپیما پس از مشاهده ادامه فریادها و سروصدای این میلیاردر بحرینی، مجبور شد از نیروهای پلیس برای دور کردن او کمک بگیرد.

پلیس اسکاتلندیارد گفته است که این فرد دستگیر شده به دلیل بی انضباطی و مستی دستگیر شد.

9 مرداد 1391