h رضازاده در لندن وزنه بالای سر برد + تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رضازاده در لندن وزنه بالای سر برد + تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رضازاده در لندن وزنه بالای سر برد + تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رضازاده در لندن وزنه بالای سر برد + تصویر

رضازاده در لندن وزنه بالای سر برد + تصویر

رضازاده در لندن وزنه بالای سر برد + تصویر

حسين رضازاده به عنوان تنها قهرمان ايراني المپيک که رئيس فدراسيون هم هست در سالن محل تمرين رقابتهاي وزنه برداري وقتي رکوردهاي بالاي اعضاي تيم را مي بيند، خودش هم هوس مي کند به ياد ايام گذشته دست به ميله و وزنه ببرد. او روز يکشنبه در کنار ساير وزنه برداران تيم ملي ايران ابتدا کمي با ميله خالي تمرين کرد و پس از آن دو وزنه 10 کيلويي هم به ميله اضافه کرد تا حسابي همه حاضرين را به وجد آورد.

در اين لحظه حتي سرمربي تيم ملي قزاقستان که با عصا در سالن حضور داشت عصايش را رها کرد تا بتواند براي قهرمان دو دوره المپيک دست بزند.

وقتي رضازاده در سالن تمرين همان ميله خالي را بالاي سر مي برد بيشتر حاضرين در حال تماشاي او بودند. پس از اين حرکت رضازاده که تنها براي نرمش بود، بسياري از حاضرين سراغ او آمده و با زبان بي زباني با او خوش و بش کردند. اين افراد از رنگها و نژادهاي مختلف بودند.

البته رضازاده مي گويد در تهران هم هر از چندگاه با اعضاي تيم ملي تمرينهاي سبک را انجام مي دهد.

او زماني که از حضور در رقابتهاي ورزشي انصراف داد بيش از 150 کيلوگرم بود که تا کنون با روشهاي مختلف حدود 20 کيلوگرم از وزن بدنش را کم کرده است.

9 مرداد 1391