h نتایج هفته دوم لیگ برتر ایران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نتایج هفته دوم لیگ برتر ایران,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نتایج هفته دوم لیگ برتر ایران,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نتایج هفته دوم لیگ برتر ایران

نتایج هفته دوم لیگ برتر ایران

نتایج هفته دوم لیگ برتر ایران

اسحاق سبحانی در دقیقه 63 و سعید دقیقی در دقیقه 81 برای سایپا گلزنی کردند.

سیاوش اکبرپور در دقیقه 80گل استقلال را به ثمر رساند.

در دقیقه 14 مسابقه شوت سعید دقیقی به تیر افقی دروازه استقلال خورد و بعد از ورود به درون دروازه بیرون آمد که کمک داور اعتقادی به گل نداشت اما تصاویر آهسته تلویزیونی نشان داد که توپ از خط دروازه استقلال گذشته است.

به این ترتیب تیم فوتبال استقلال با حضور جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران اولین شکست خود را در این فصل تجربه کرد. این اولین حضور نکونام در تیم استقلال بود.

امیر قلعه‌نویی به دلیل محرومیت روی نیمکت استقلال حضور نداشت و از جایگاه بازی را تماشا کرد. هواداران استقلال که از این شکست خانگی عصبانی و ناراحت بودند بارها فرهاد مجیدی کاپیتان پیشین استقلال را تشویق کردند تا به این ترتیب نارضایتی خود را از جذب نشدن او اعلام کنند.

با این نتیجه سایپا 4 امتیازی شد و استقلال هم سه امتیازی باقی‌ماند.

پیکان یک- تراکتورسازی یک گل: حمیدرضا دیوسالار دقیقه 53 برای پیکان و احسان حاج صفی دقیقه 83 برای تراکتورسازی

ذوب‌آهن یک - صبای قم 2 گل: سینا عشوری دقیقه 52 برای ذوب‌آهن و میلاد نوری در دقایق 82 و 2+90 برای صبا

ملون 2 - نفت آبادان 2 گل: جلال رافخایی دقیقه یک و پژمان نوری دقیقه 76 برای ملوان و سیامک کوروشی، مدافع ملوان (دقیقه 52 گل به خودی) و سیامک سرلک دقیقه 87 برای نفت آبادان

مس صفر - نفت تهران یک گل: محمد حسین مهرآزما (دقیقه یک) هادی شکوری، مدافع نفت تهران دقیقه 60 با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.

آلومینیوم صفر - داماش صفر شب گذشته نیز پرسپولیس 3 بر 2 برابر فجرسپاسی شکست خورد و راه آهن نیز 3 بر یک گهر زاگرس را شکست داد.

5 مرداد 1391