h دنیزلی در چند قدمی پرسپولیس ؟! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دنیزلی در چند قدمی پرسپولیس ؟!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دنیزلی در چند قدمی پرسپولیس ؟!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دنیزلی در چند قدمی پرسپولیس ؟!

دنیزلی در چند قدمی پرسپولیس ؟!

دنیزلی در چند قدمی پرسپولیس ؟!

https://file.zohur12.ir/2011/09/37697.jpg

اظهارات ضد و نقیض در خصوص کادر فنی پرسپولیس

دنیزلی چراغ سبز نشان دهد استیلی برکنار می‌شود

سخنان متناقض مدیران جدید باشگاه پرسپولیس در خصوص سرنوشت کادر فنی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر نشان می‌دهد هیچ حاشیه امنیتی برای تداوم مربیگری حمید استیلی در این تیم وجود ندارد، در شرایطی که علی پروین از ابقای حمید استیلی به عنوان سرمربی پرسپولیس خبرمی‌دهد محمد حسین نژاد فلاح شرط ابقای وی را موفقیت تیم فوتبال پرسپولیس در بازی‌ برابر فجرسپاسی دانست، مدیرعامل باشگاه نیز اظهارنظر در خصوص استیلی را به آینده موکول کرد.

حضور ناگهانی و سوال برانگیز مترجم ایرانی مصطفی دنیزلی در جلسه امروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس کافی بود تا شایعه حضور مجدد این مربی ترک تبار در ترکیب کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس به صورت جدی مطرح شود،هرچند مترجم دنیزلی پس از خروج از باشگاه پرسپولیس درباره حضور ناگهانی‌اش در ساختمان باشگاه پرسپولیس توضیح شفافی ارائه نکرد اما این گونه پیش بینی می‌شود که شاید این اتفاق منجر به عقد قرارداد سرمربی سابق با باشگاه پرسپولیس شود.

اخبار تائید نشده پیرامون هیات مدیره باشگاه پرسپولیس حکایت از این دارد، مدیریت کلان وزارت ورزش و جوانان با حضور حمید استیلی در راس کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس موافق نیست. گفته می‌شود باور کادر مدیریتی جدید باشگاه این گونه است که استیلی توانایی لازم برای موفقیت در کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه را ندارد به همین لحاظ برای موفقیت تیم فوتبال پرسپولیس باید فرد جدیدی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شود اما کادر مدیریتی پرسپولیس برای اجرا این تفکر نیاز به زمان دارد از این رو در شرایط کنونی بهتر راه حل ابقای موقت استیلی در سمت مربیگری پرسپولیس است تا زمان لازم برای جذب مربیگری مورد نظر سپری شود.

گفته می‌شود بر همین اساس هیات مدیره در آستانه بازی پرسپولیس مقابل فجرسپاسی از حمید استیلی موقتا برای هدایت تیم فوتبال پرسپولیس حمایت کرد تا مشکل جدیدی گریبان پرسپولیس را نگیرد اما بر اساس اخبار نیمه رسمی تغییرات در ترکیب کادر مدیریتی پرسپولیس بسیار جدی است، با وجود شواهد و مستندات موجود گفته می‌شود جدی ترین گزینه مربیگری پرسپولیس پس از استیلی مصطفی دنیزلی سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس است چرا که این فرد از جایگاه ویژه‌ای نزد هواداران برخوردار است.

هنوز مدیران باشگاه پرسپولیس در قبال انتشار این خبر در رسانه‌های گروهی واکنشی نشان ندادند اما به نظر می‌رسد چنانچه مذاکرات و رابزنی‌ها برای جذب وی به نتیجه برسد و مصطفی دنیزلی برای امضای قرارداد با آنها متقاعد شود اعضای هیات مدیره باشگاه این خبر را خیلی زود در رسانه‌ها مطرح کنند تا به این شکل جایگاه مطلوبی نزد هواداران پرسپولیس به دست آورند.

اگر جمع بندی هیات مدیره پرسپولیس به حضور مصطفی دنیزلی ختم شود، آنها باید حمید استیلی را به صورت رسمی از کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس برکنار کند که این اتفاق هزینه‌ای سنگین برای پرسپولیسی‌ها در پی خواهد داشت چون آنها باید برای اخذ رضایت استیلی باید مبلغی حدود 700 میلیون تومان را به او پرداخت کنند.

31 شهریور 1390