h موسیقی های پخش شده در رادیو معارف ارزیابی می‌شوند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

موسیقی های پخش شده در رادیو معارف ارزیابی می‌شوند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,موسیقی های پخش شده در رادیو معارف ارزیابی می‌شوند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,موسیقی های پخش شده در رادیو معارف ارزیابی می‌شوند

موسیقی های پخش شده در رادیو معارف ارزیابی می‌شوند

قطعات آوایی رادیو معارف ارزیابی می‌شوند

قطعات آوایی رادیو معارف از سوی مرکز نظارت مورد ارزیابی قرار گرفته و نتایج به طور مرتب اعلام و مورد دقت نظر و بررسی قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام لطفی نیاسر در هم اندیشی روند نظارت و ارزشیابی برنامه های صدا ، در جمع مدیران و برنامه سازان رادیو معارف ضمن تشریح روند ارزیابی در رادیو معارف به گزارشهای مرکز نظارت در مورد برنامه های رادیو معارف اشاره و تاثیر آن در برنامه سازی را مثبت دانست .

وی با اشاره به روند بسیار مناسب رادیو معارف در ارزیابی برنامه ها، نتیجه آن را برونداد مناسب نسبت به شبکه های معادل دانست.

لطفی نیاسر به ویژگی به روز بودن برنامه های رادیو معارف اشاره کرد و گفت:‌ انتظار از این رسانه دینی همین است که در واکنش نسبت به مسائل معنوی و معارفی دقیق و به موقع عمل کند.

وی ورود رادیو معارف به مسائلی مانند مباحث عرفانهای نوظهور، حجاب و عفاف را مثبت ارزیابی و از ارائه مباحث تحلیلی در این موضوعات تشکر کرد.

خیامی در ادامه با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری از رسانه ملی، ماموریت مرکز نظارت و راهبردهای نوین مرکز را تشریح کرد.

در ادامه این هم اندیشی مدیران و برنامه سازان نظرات خود را عنوان کردند.

یکی از خواسته های برنامه سازان ارزیابی قطعات میان برنامه ای و آوایی رادیو معارف بر اساس رهنمود مقام معظم رهبری مبنی بر پخش قطعات فاخر بود که مورد تأیید قرار گرفت و مقرر شد مرکز نظارت از این پس قطعات بررسی و نتایج اعلام شوند .

مهرنیوز

30 شهریور 1390