h عصبانیت صهیونیست‌ها از سریال کمدین مصری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عصبانیت صهیونیست‌ها از سریال کمدین مصری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عصبانیت صهیونیست‌ها از سریال کمدین مصری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عصبانیت صهیونیست‌ها از سریال کمدین مصری

عصبانیت صهیونیست‌ها از سریال کمدین مصری

عصبانیت صهیونیست‌ها از سریال کمدین مصری

خبرگزاری فارس: صهیونیست‌ها از سریال «عادل امام» کمدین مصری با نام «گروه ناجی عطااله» عصبانی شده‌اند و این کمدین نیز گفته است: تازه تیزر این سریال آنها را عصبانی کرده است، منتظر عصبانیت آنها در قسمت‌های مختلف سریال باشید.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العربیه، عادل امام کمدین مصری که برای ماه رمضان سال جاری سریال کمدی «گروه ناجی عطااله» در سخره گرفتن قدرت پوشالی اسرائیل را دارد از عصبانیت اسرائیلی‌ها از تیزرهای پخش شده از این سریال خبر داده است.

بنابر این گزارش، عادل امام گفته است که روزنامه‌های اسرائیلی از جمله «یدیعوت آحارانوت» با چاپ مقاله‌ای درباره این سریال آن را توهین به این رژیم دانسته است.

وی با اشاره به عصابنیت اسرائیل از اینکه این رژیم در این سریال «اشغالگر» خوانده شده، افزوده است: این خیلی مضحک است مگر آنها «اشغالگر» نیستند؟!؛ این رژیم صلح‌طلب نیست که از سریال من خشمگین شده است.

این کمدین مصری تاکید کرده است: تازه تیزر این سریال آنها را عصبانی کرده است و ما برای آنها عصبانیت بیشتری در طول قسمت‌های سریال آماده کردیم و منتظر عصبانیت بیشتر آنها هستیم.

به گزارش فارس، داستان سریال »گروه ناجی عطااله» درباره افسر بازنشسته ارتش مصر با بازی «عادل امام» است که به عنوان یک کارمند اداری در سفارت مصر در تل‌آویو کار می‌کند و شاهد وحشی‌گری صهیونیست‌ها علیه فلسطینی‌هاست.

در این بین یکی از بانک‌های اسرائیل پول‌های او را بلوکه می‌کند و او به مصر برمی‌گردد و با 5 نفر از دانشجویانش در دانشگاه نظامی، تصمیم می‌گیرند اقدام به حرکتی علیه اسرائیل انجام دهند و توسط تونل‌های زیرزمینی در مرز مصر و غزه وارد اسرائیل می‌شوند و از یک بانک اسرائیلی سرقت می‌کنند و همه این اقدامات در ژانر کمدی رخ می‌دهد.

این سریال توسط «یوسف معاطی» نوشته شده و «رامی امام» فرزند «عادل امام» آن را کارگردانی کرده است و علاوه بر «عادل امام»، پسر دیگرش «محمد امام» در این سریال که پیش‌بینی می‌شود بیننده بسیاری داشته باشد، بازی می‌کند.

31 تیر 1391