h پای علی دایی هم به پرونده اختلاس میلیاردی باز شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پای علی دایی هم به پرونده اختلاس میلیاردی باز شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پای علی دایی هم به پرونده اختلاس میلیاردی باز شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پای علی دایی هم به پرونده اختلاس میلیاردی باز شد

پای علی دایی هم به پرونده اختلاس میلیاردی باز شد

پای علی دایی هم به پرونده اختلاس میلیاردی باز شد

علی دایی بعد از تمرین تیم راه آهن ضمن پرسش به سئوالات خبرنگاران در مورد تیم خود و وضعیت جدید پرسپولیس به سئوال یکی از خبرنگاران در مورد ادعای طرح نام خود از سوی یکی از متهمان پرونده‌های اختلاس گفت: «این قدر این حرف‌ها احمقانه است که به خودم اجازه نمی‌دهم راجع به آن صحبت کنم. در این مملکت سالم زندگی کرده‌ام و برخی‌ها اگر کوچکترین مسئله‌ای از من پیدا می‌کردند تا الان صدبار آویزانم کرده بودند.

یک عمله که پول مردم را خورده و برده ناگهان اسم مرا می‌آورد بدون اینکه سند و مدرکی داشته باشد! خبرگزاری‌ها و رسانه‌هایی که این موضوع را مطرح کرده‌اند را اگر چک کنید متوجه می‌شوید اصل‌شان به کجا وصل است. بهتر است دنبال اصل ماجرا بروند تا به این اتهامات پوچ و بی اساس دامن بزنند.»

به گزارش مهر، وی ادامه داد: «شما ببینید چه کسانی در این مدت پول مردم را غارت کرده‌اند و عوامل اصلی که دستور پرداخت این پول ها را داده‌اند هنوز آزادند و متاسفانه کسی کاری به آنها ندارد. آنها به من دایی گیر داده‌اند که در این سال‌ها روی پای خودم ایستاده‌ام. به آنها می‌گویم آرزوی خود را به گور خواهید برد که کوچکترین مسئله‌ای را از دایی چه در ایران و چه در دنیا ببینید.

من سالم کار کرده‌ام و هیچ وقت زیر بار چنین حرف‌ها و اتهامات نمی‌روم.» سرمربی تیم راه آهن با بیان اینکه اینها مسائل سیاسی است و چون من کاری به سیاست ندارم نمی‌توانند به من کوچکترین نسبتی دهند اضافه کرد: «۱۵ سال است در ایران کار اقتصادی می‌کنم و حتی هم یک ریال هم از هیچ بانکی پول نگرفته‌ام. این وصله‌ها به من نمی‌چسبد بهتر است بروند اصل ماجرا را جایی دیگر جویا شوند.»

دایی در پایان گفت: «کلیه کسانی که اختلاس می‌کنند آدم‌های شناخته شده‌ای هستند و مردم این موضوع را می‌دانند لزومی نیست من روی آن توضیح دهم اما بار دیگر می‌گویم علی دایی روی پای خودش ایستاده، تا به امروز نان حلال درآورده و اجازه نمی‌دهد یک ریال نان حرام سر سفره‌اش برود.»

لازم به ذکر است که در سیزدهمین جلسه دادگاه اختلاس بیمه ” ج.الف”متهم این پرونده در بخشی از دفاعیات خود با بیان اینکه من و «س» فقط با هم فعالیت اقتصادی داشته‌ایم گفت: ما قبل از اینکه به شهرستان برویم اختلافی نداشته‌ایم. دو ماه قبل از آن با فوتبالیست معروف آقای «ع.د» و یک نفر دیگر آمد و می‌خواست زمینی را به مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان بفروشد. «س» در دفتر به من گفت آرام صحبت کن و مشتری‌ها را نپران. آقایان گفتند اینجا را ۱۲۰ میلیارد تومان می‌خریم و ۲۰ میلیارد تومان آن را برمی‌گردانیم. من با «ع.د» به زبان آذری صحبت کردم و گفتم این به درد من نمی‌خورد. او گفت ما می‌خواهیم زمین را به دو شرکت تعاونی بفروشیم. آقای «س» وقتی من نبودم دفتر در میدان آرژانتین، خیابان الوند و با دو شرکت تعاونی که اسم آن را نمی‌آورم قرارداد امضا کرده است. از آنجا مشکلات شروع شد.»

21 تیر 1391