h دکتر عباسی/سریال خانه داران عاجز یا Desperate housewives - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دکتر عباسی/سریال خانه داران عاجز یا Desperate housewives,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دکتر عباسی/سریال خانه داران عاجز یا Desperate housewives,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دکتر عباسی/سریال خانه داران عاجز یا Desperate housewives

دکتر عباسی/سریال خانه داران عاجز یا Desperate housewives

https://file.zohur12.ir/2011/10/g5g5hnv6lb7yi7pclvw.jpg

...

داستان این سریال روابط چند همسایه را به تصویر میکشد که میان آنها جنبه هایی از عشق و دوستی و نفرت و دشمنی ایجاد شده است.زیر آب زدن ، ربودن عشق یکدیگر ، همدردی های مهربانانه و عشق ورزیدن به همسران یکدیگر نمونه ای از کارهایی است که آنها در این سریال برای رقابت با یکدیگر انجام می دهند.

امروزه یکی از راه های موثر در اشاعه فرهنگ و باورهای ملل مختلف بخصوص غرب استفاده از رسانه ها می باشد. فیلم ها و سریال ها از رسانه هایی است که به صورت غیر مستقیم و در پوشش تفریح و سرگرمی و جذابیت های داستانی به انتقال مفاهیم عمیقی از یک فرهنگ برای مردم کشورهای مختلف می پردازد و این خود تاثیر گذاری بیشتری به نسبت بیان مفاهیم به صورت واضح و روشن دارد. دکتر حسن عباسی تئوریسین برتر کشورمان و همچنین رئیس مرکز بررسی های دکترینال و اندیشکده یقین طی سلسله جلساتی به نقد و بررسی و تبیین اهداف پشت پرده ی این سریال ها پرداخته است. به شما پیشنهاد می کنیم به همراه دیدن این سریال ها نقد های ارزشمند دکتر عباسی را نیز ببینید تا با اهداف زیرکانه ای سازندگان این سریال ها هرچه بیشتر آشنا شوید. سریال خانه داران عاجزDesperate housewives یکی از این سریال های استراتژیک است که اکنون برنامه ی نقد و بررسی آن توسط دکتر عباسی به شما ارائه شده است.

دانلود فایل صوتی:

دانلود با لینک مستقیم یا دانلود با لینک مستقیم

حجم:۱۸٫۷ مگابایت

دانلود فایل تصویری:

دانلود با لینک مستقیم یا دانلود با لینک مستقیم

( لینک کمکی ، لینک کمکی ، لینک کمکی ، لینک کمکی )

 حجم:۲۴۹ مگابایت

...

تهیه و گردآوری : ‌Zohur12.ir و Dr-abbasi.ir

کپی مطالب بدون ذکر منبع شرعا حرام است

( اگر مشکلی در دانلود داشتید در قسمت نظرات اعلام کنید)

19 شهریور 1390