h امان از بینی عملکرده های سینما ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

امان از بینی عملکرده های سینما !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,امان از بینی عملکرده های سینما !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,امان از بینی عملکرده های سینما !

امان از بینی عملکرده های سینما !

امان از بینی عملکرده های سینما !

متأسفانه این روزها بینی‌های عمل کرده و صورت‌های جراحی شده راه به سینما پیدا می‌کنند، در حالی که روابط باید در سینما از بین برود و ضوابط باید حاکم شود.

محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت سینمای ایران با اشاره به اینکه به تئاتر باور دارد و بعد از بهبودی کامل به لحاظ جسمی به صحنه بازخواهد گشت، تصریح کرد: متأسفانه در سینمای ایران رابطه جایگزین ضابطه شده است. محمدعلی کشاورز از جمله بازیگران باسابقه و برجسته سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است که برخی از نقش‌آفرینی‌های این هنرمند در عرصه سینما و تئاتر ماندگار شده‌اند. متأسفانه این هنرمند پیشکسوت طی ماه‌های گذشته به دلیل بیماری از صحنه‌های بازیگر دور مانده‌است و انتظار خانواده تئاتر برای حضور مجدد این هنرمند بر صحنه به پایان نرسیده است.سال گذشته بود که خبرهایی مبنی‌بر حضور کشاورز بر صحنه تئاتر مطرح شد ولی باز هم به دلیل بیماری این امر میسر نشد. کشاورز که چندی پیش در بیمارستان بستری بود، این روزها در منزل دوران نقاهت را سپری می‌کند ولی همچنان پیگیر اتفاقات و رخدادهای هنری هست.

این هنرمند برجسته عرصه بازیگری  درباره وضعیت جسمانی خود به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر بهتر هستم ولی پاهایم اذیت می‌کنند. یکسال است که اکثرا در منزل یا بیمارستان بستری بوده‌ام و سعی می‌کنم روحیه‌ام را حفظ کنم.کشاورز درباره احتمال حضور مجدد بر صحنه تئاتر بعد از بهبودی کامل یادآور شد: من به تئاتر باور و اعتقاد دارم و بعد از بهبودی کامل کار تئاتر خواهم کرد.وی اما درباره شرایط سینما و تمایل برای حضور در اثری سینمایی تصریح کرد: سینما در حال حاضر از نظر من کارگردان‌های خوبی دارد ولی متأسفانه در سینما روابط بر ضوابط حکمفرما شده‌است. از بین رفتن این روابط نیز نیازمند وقت کافی است. در هنر روابط نمی‌تواند باعث شکوفایی شوند و این ضوابط هستند که باعث شکوفایی می‌شوند.بازیگر فیلم‌هایی چون "مادر"، "کمال‌الملک"، "مردی که موش شد" و "آقای هالو" معتقد است این روزها در سینما برخی فقط به واسطه پولی که دارند به‌عنوان تهیه‌کننده وارد میدان تولید می‌شوند و این در حالی است که تهیه‌کننده باید با فرهنگ آشنایی داشته باشد. کشاورز ادامه داد: زنده‌یاد علی حاتمی شخصیت‌ها و آداب و رسوم و طرز زندگی کاراکترهای فیلم‌های خود را می‌شناخت و با مناطق و اقوام مختلف ایران آشنایی کامل داشت. متأسفانه امروز کمتر شاهدیم تهیه‌کنندگان و یا سایر عوامل سینما با چنین مقوله‌هایی آشنایی داشته باشند.این بازیگر و هنرمند باسابقه سینما و تئاتر تأکید کرد: متأسفانه این روزها بینی‌های عمل کرده و صورت‌های جراحی شده راه به سینما پیدا می‌کنند، در حالی که روابط باید در سینما از بین برود و ضوابط باید حاکم شود.
20 تیر 1391