h مسابقه زیباترین زن در کشور وهابیون - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مسابقه زیباترین زن در کشور وهابیون ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مسابقه زیباترین زن در کشور وهابیون ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مسابقه زیباترین زن در کشور وهابیون

مسابقه زیباترین زن در کشور وهابیون

مسابقه زیباترین زن در کشور وهابیون

https://file.zohur12.ir/2012/07/IMAGE6347744540513134365.jpg

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، رژیم وهابی عربستان سعودی که ادعای پیروی ازاسلام واقعی و راستین را دارد، در برابر جدید ترین رفتار غیر اخلاقی که در کشورش رخ داده کاملا سکوت کرده است.

 در همین راستا اخبار رسیده از عربستان حاکی از آن است که  مسابقه ملکه زیبایی زنان فیلیپینی در هتل "الواحه" در شهر جده عربستان سعودی برگزار شد و نیروهای امنیتی، پلیس و یا حتی نیروهای وهابی هیئت امر به معروف و نهی از منکر نیز برخوردی با این مسابقه نکردند و این مسابقه با حضور صد ها نفر از زنان و مردان فیلیپینی و عربی برگزار شد.در همین راستا «ادگار میندوزا» مسئول برگزار کننده این مسابقات طی اظهاراتی گفت: «زنان فیلیپینی مقیم جده و دیگر شهرهای سعودی در این مسابقه شرکت کرده و یا حداقل حضور یافتند. ما در این مسابقه بیش از 500 مهمان داشتیم. 11 زن فیلیپینی در این مسابقه شرکت کردند و در نهایت یک زن 29 ساله لقب زیباترین زن فیلیپینی مقیم عربستان را به خود کسب کرد.»

گفتنی است این مسابقه با هزینه دو شرکت "Psalmstre Enterprises" و "Placentra" که نماینده فروش صابون های گیاهی در عربستان هستند، برگزار شد. لازم به ذکر است وهابیون در حالی با این اقدام زنان کشور دیگر مقابله نکردند که اگر زنی در کشور خودشان به فروشندگی بپردازد یا به تنهایی سفر رود و یا اینکه رانندگی کند با مجازات روبرو می شود.

19 تیر 1391