h اقدام عجیب فردی در حرم امام رضا(ع) - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اقدام عجیب فردی در حرم امام رضا(ع),ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اقدام عجیب فردی در حرم امام رضا(ع),مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اقدام عجیب فردی در حرم امام رضا(ع)

اقدام عجیب فردی در حرم امام رضا(ع)

اقدام عجیب فردی در حرم امام رضا(ع)

طرح این خواسته و اجرای آزادانه این حرکات خاص در حرم رضوی و به اهتزاز در آوردن آزادانه پلاکارد در هنگام برگزاری نماز جمعه شائبه های جدی را در خصوص هدایت شده بودن این اقدام و فراهم آوردن خوراک تبلیغاتی برای معاندان داخلی و خارجی بوجود آورده است.
فردا: حوالی ظهر امروز فردی با ادعای اینکه ظلمی در حق وی از سوی نهادهای شهری روا داشته شده است با یک پلاکارد از گلدسته های صحن رضوی بالا رفته و تهدید به خودکشی کرد. پس از ساعتی از آغاز ماجرا  با تلاش ماموران نیروی انتظامی و آتش‌نشانی وی از اقدام خود منصرف و به کلانتری صحن منتقل شد. خبرنگار فردا که به صورت تصادفی در محل حضور  داشت با پیگیری هایی موفق به کسب اطلاعاتی در مورد این فرد شد...گویا وی نگهبان یکی از سینماهای تهران است و  در استخدام یک شرکت پیمانکاری  است که برای  نگهبانی از سینماهای تهران  با سازمان فرهنگی و هنری قرارداد دارد . اطلاعات حاصله مبین این امر است که وی با این اقدام تلاش داشت خود را از شمولیت این شرکت پیمانکار خارج کرده و با عقد قراردادی به استخدام سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران درآید و در این خصوص خواستار حضور خوراکیان رئیس سازمان در محل هم شده بود! در عین حال طرح این خواسته و اجرای آزادانه این حرکات خاص در حرم رضوی  و به اهتزاز در آوردن آزادانه  پلاکارد در هنگام برگزاری نماز جمعه شائبه های جدی را در خصوص هدایت شده بودن این اقدام و فراهم آوردن خوراک تبلیغاتی برای معاندان داخلی و خارجی بوجود آورده است. گفتنی است که شهرداری تهران در حال بررسی این موضوع است.
17 تیر 1391