h تمجید مانوئل خوزه از جادوگر ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تمجید مانوئل خوزه از جادوگر !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تمجید مانوئل خوزه از جادوگر !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تمجید مانوئل خوزه از جادوگر !

تمجید مانوئل خوزه از جادوگر !

تمجید مانوئل خوزه از جادوگر !
 سرمربی جدید سرخ پوشان پایتخت با وجود سخت‌گیری در جلسه اول تمرین، رابطه مهربانانه‌ای با بازیکنان داشت و تقریبا همه از او راضی هستند.
 
به گزارش گل، مانوئل خوزه سرمربی جدید پرسپولیس با دستیاران پرتعدادش تمرینات را زیرنظر گرفته و از همان جلسه اول جدیت خود را نشان داد. خوزه که در مدت زمان حضور کوتاهش علاقه شدیدش را به انجام کار نشان داده در جمع بازیکنان پرسپولیس چند نکته را یادآور شد. او با تاکید بر اینکه کار فنی پرسپولیس دیر شروع شده از بازیکنان خواست تلاش بیشتری برای شروع مسابقات انجام بدهند. او گفت: «من دیر به جمع شما ملحق شدم اما این فاصله زمانی را باید با تلاش شبانه‌روزی همه در کنار هم جبران کنیم.»
او سپس در مورد شیوه کاری خود گفت: «من فقط برای موفقیت اینجا هستم و ابزار من هم شما هستید یادتان هم باشد که ستاره من تیم است و هر کس بهتر باشد درون زمین قرار خواهد گرفت.»
خوزه همچنین به علی کریمی هم اشاره کرد و گفت: «یادم نیست چند سال پیش و یادم هست که بازی تو را دیده‌ام و به سبک تو آشنا هستم و خوشحالم که این تیم بازیکنانی مثل تو را در جمع خود دارد.»
خوزه با وجود سخت‌گیری در جلسه اول رابطه مهربانانه‌ای با بازیکنان داشت و تقریبا همه از او راضی هستند.
17 تیر 1391