h جانشین فرمانده کل پژاک به هلاکت رسید. - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جانشین فرمانده کل پژاک به هلاکت رسید.,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جانشین فرمانده کل پژاک به هلاکت رسید.,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جانشین فرمانده کل پژاک به هلاکت رسید.

جانشین فرمانده کل پژاک به هلاکت رسید.

جانشین فرمانده کل پژاک به هلاکت رسید

در پی عملیات‌های سپاه، مجید کاویان جانشین فرمانده کل تروریست‌های پژاک به هلاکت رسیده است.

به گزارش فارس، در پی عملیات‌های نیروی زمینی سپاه در مقابله با گروهک تروریستی پژاک، مجید کاویان با اسم مستعار سمکو سرهلدان جانشین فرمانده کل تروریست‌های پژاک روز شنبه 12 شهریورماه به هلاکت رسیده است.
مجید کاویانی متولد شهر بانه است که از سال ۱۹۹۹ میلادی به صفوف تروریست‌های پ‌ک‌ک ملحق شده و بعد از تاسیس فرقه‌ی تروریستی پژاک توسط پ‌ک‌ک در سال ۲۰۰۳ میلادی، در این فرقه‌ مشغول فعالیت‌های تروریستی بوده است. سمکو به عنوان جانشین فرمانده‌ی کل نیروهای (پژاک) مشغول به خوش‌خدمتی و انجام عملیات‌های تروریستی در ایران بود که در درگیری‌های اخیر کشته شد.
فرمانده کل گروهک تروریستی پژاک با انتشار بیانیه‌ای این خبر را تایید کرد.
وی در این بیانیه اعلام کرده است که روز شنبه دوازدهم شهریورماه و در دومین مرحله‌ از حملات سپاه پاسداران به ‌قندیل فرمانده گریلا مجید کاویان با کد سمکو و جانشین فرماندهی کل نیروهای شرق کردستان در حال فرماندهی عملیات در کوتامان همراه با گریلا روژهات بوتان به‌ در اثر اصابت ترکش توپ کشته شد.
16 شهریور 1390