h زمان آزمون و دریافت کارت آزمون مخابرات +‌ نمونه سوالات TCI - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زمان آزمون و دریافت کارت آزمون مخابرات +‌ نمونه سوالات TCI,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زمان آزمون و دریافت کارت آزمون مخابرات +‌ نمونه سوالات TCI,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زمان آزمون و دریافت کارت آزمون مخابرات +‌ نمونه سوالات TCI

زمان آزمون و دریافت کارت آزمون مخابرات +‌ نمونه سوالات TCI

زمان آزمون و دریافت کارت آزمون مخابرات +‌ نمونه سوالات TCI

داوود زارعیان، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با اعلام این خبر گفت: داوطلبان می‌توانند از تاریخ 23 تا 26 مرداد ماه از طریق سایت مخابرات برای دریافت کارت ورود به آزمون اقدام کنند.

وی افزود:‌ با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان و به جهت رفاه حال داوطلبان محترم، زمان برگزاری آزمون استخدامی این شرکت روز جمعه 10 شهریور ماه ساعت 9 صبح تعیین شده است و داوطلبان می‌توانند کارت ورود به جلسه را از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 23 مردادماه لغایت 9 صبح پنج شنبه 26 مردادماه از طریق سامانه ثبت نام این شرکت به نشانی www.tci.ir دریافت کنند . بدیهی است ارایه پرینت کارت، برای ورود به جلسه آزمون الزامی است.

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران بیان کرد:‌ اطلاعات مربوط به زمان و مکان آزمون به طور دقیق در کارت‌های داوطلبان قید خواهد شد.

زارعیان بیان کرد: سامانه ثبت نام این شرکت از تاریخ 7 تیرماه تا ساعت 9 صبح چهارشنبه 14 تیرماه جهت ویرایش مشخصات و پرداخت هزینه باز است و داوطلبان می‌توانند نسبت به اصلاح مشخصات اقدام کنند.

وی در پاسخ به این سوال که تعداد زیادی از داوطلبان به دلیل نامشخص بودن مکان شرکت ارتباطات سیار ایران و املاک اقدام به ثبت نام کرده‌اند و حال با توجه به اینکه محل این عناوین شغلی در تهران است، داوطلبان خواستار تغییر عنوان شغلی هستند گفت: از همان ابتدای ثبت نام در فرم‌های ثبت نامی نیز تاکید کرده بودیم که داوطلبان نسبت به انتخاب شهرها و عناوین شغلی دقت لازم را داشته باشند، اما در عین حال با توجه به این خواسته داوطلبان این موضوع را به صورت ویژه پیگیری خواهیم کرد.

 

شرکت در آزمون فقط در شهر محل خدمت انتخاب شده

وی در خصوص امکان شرکت در آزمون در شهری که متقاضیان حضور دارند، گفت:‌ تمامی متقاضیان باید در شهری که عنوان شغلی را انتخاب کرده‌اند برای شرکت در جلسه آزمون حاضر شوند. 

   چند توصیه به داوطلبان  

دروس تخصصی را بیشتر بخوانید

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در خصوص اینکه متقاضیان شرکت در آزمون بیشتر دروس تخصصی را مطالعه کنند یا دروس عمومی، گفت:‌ از آنجا که رشته‌های مورد تقاضای ما اکثرا تخصصی هستند پیشنهاد می‌کنیم متقاضیان به دروس تخصصی بیشتر توجه کنند.

سوالات در سطح دانشگاه طرح ‌می‌شود

زارعیان در پاسخ به این سوال متقاضیان که آیا سوالات از کتب دوران دبیرستان طرح خواهد شد یا دانشگاه، گفت:‌ از آنجا که ما نیروی‌های بالای لیسانس را جذب خواهیم کرد سوالات از منابعی که هم‌اکنون در  دانشگاه‌ها تدریس‌ می‌شود، طرح خواهد شد و سوالات ناشناخته در آزمون استفاده نخواهد شد.

 

  پاسخ به سوالات متداول 

سوالات مربوط به آزمون استخدام مخابرات توسط متقاضیان خدمت دراین شرکت، بار دیگر ما را بر آن داشت که با توجه به حساسیت موضوع بار دیگر سوالات جدید را با داوود زارعیان، مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران مطرح کرده ایم که می خوانید.

چه تضمینی برای استفاده نکردن از روابط برای استخدام متقاضیان وجود دارد؟

 با توجه به نیاز مخابرات به نیروهای کیفی مطمئناً کسانی که از لحاظ علمی بالاتر باشند انتخاب می شوند و به هیچ وجه پارتی بازی نخواهد شد.

 سوالات آزمون به چه صورتی طراحی می‌شود؟

 سوالات آزمـــون از دروس  اعلام شده (دانشگاهی ) طرح مي‌شوند . 70 درصد سوالات تخصصی و 30 درصد نیز دروس عمومی را در بر خواهد گرفت.

 آیا برای سوالات ضریب در نظر گرفته شده است؟

 خیر سوالات آزمون ضریب ندارند.

زمان دقیق برگزاری آزمون در چه تاریخی خواهد بود؟

10 شهریور ماه.

چه زمانی امکان ویرایش اطلاعات توسط کسانی که قبلا اقدام به ثب نام کرده‌اند فراهم می‌شود؟

سايت ثبت نام هم اکنون باز است و داوطلبان می‌‌توانند تا تا 14 تیر ماه  جهت  ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

 آیا برای نیروهای فعلی شاغل در شرکت مخابرات که به صورت پیمانکاری فعالیت می‌کنند امتیاز خاصی در نظر گرفته شده است؟

 نیروی متخصص بخش خصوصي که مرتبط با رشته تحصیلی در شرکت مخابرات فعالیت دارد،  طبیعتاً با امتیازی که از طرف شركت  به او داده می شود موفقیتش بیشتر است.

 نحوه واریز وجه در هنگام ثبت نام چگونه است؟

 پرداخت هزینه ثبت نام تنها از طریق سایت ثبت نام و در صفحه پایانی آن انجام می‌شود و از تمام کارت‌های عابر بانک که رمز دوم داشته باشند، امکان پرداخت وجود دارد.

 آيا خانواده شهدا نیز باید در آزمون استخدامی شرکت کنند؟

تمام ثبت نام کننده‌ها اعم از خانواده شهدا و غیره باید در آزمون شرکت کنند و اگر سهمیه و امتیازی باشد به نمره آزمون آنها لحاظ می‌شود و بدون آزمون امتیازی به کسی داده نمی‌شود.

برخی از متقاضیان با وجود پرداخت پول موفق به دریافت کد رهگیری نشده‌اند آیا ثبت نام آنها نهایی شده و کد رهگیری از چه طریقی برای آنها ارسال می‌شود؟

متقاضیانی کـــه تا مرحله صفحه کسر از حساب پیش رفته‌اند و از حساب آنها کم شده است مطمئن باشند ثبت نام آنها نهایی شده است و حتماً از طریق ایمیل و SMS به آنها کد رهگیری ارسال می شود.

آيا برای کار آموزان شرکت مخابرات هم سهمیه در نظر گرفته شده است؟

خیر،  برای کارآموزان مخابرات سهمیه در نظر گرفته نشده است.

محل خدمت متقاضیان ورود به شرکت ارتباطات سیار ایران در کدام شهر است؟

 در جدول ظرفیت رشته ها،   محل اشتغال شرکت ارتباطات سیار ، تهران است.

آیا پاسخ های غلط نمره منفی دارد؟

هر چهار پاسخ اشتباه یک نمره منفی برای متقاضی تلقی می شود و متقاضیان به این مورد توجه داشته باشند که آزمون نمره منفی دارد اما ما سعی کردیم سطح نمره منفی را خیلی بالا نگیرم.

 
11 تیر 1391