h اینترنت رایگان GPRS ایرانسل - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اینترنت رایگان GPRS ایرانسل,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اینترنت رایگان GPRS ایرانسل,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اینترنت رایگان GPRS ایرانسل

اینترنت رایگان GPRS ایرانسل

اینترنت رایگان GPRS ایرانسل

توسط این ترفند میتوانید به صورت کاملا رایگان،از اینترنت ایرانسل استفاده نمایید.

قابل توجه دوستان عزیز،که حتما شارژ سیمکارتشون صفر باشه.

در ضمن ،این روش برای استفاده در گوشی نیست و برای استفاده در كامپیوتر می باشد...

سرعت وبگردی تعریف چندانی ندارد ولی دانلود سرعت بسیار بسیار عالی دارد .حتی قابلیت resume رو نیز دارد!

برنامه  VNAP .NetBus'ter Proooxy Pro 3 با تنظیماتی که داره به ما کمک میکنه تا از اینترنت رایگان تو بسیاری از برنامه های کامپیوتر بهره ببریم و دیگه مثل سابق اینترنت رایگان به پراکسی سایت و وبگردی محدود نمیشه و مشکلاتی از قبیل دانلود و ناتوانی در چت و جاوا اسکریپ نخواهیم داشت. مهمتر از همه اینکه هم میتونیم از فرونت کوئری داخلش استفاده کنیم و هم از بک کوئری.

دانلود VNAP .NetBus'ter Proooo'xy Pro 3 

پس از دانلود و نصب، برنامه رو اجرا کنید و اگه اجرا نشد اینطور عمل کنید:

باید اون رو تو Administrator کامپیوتر اجرا کنید؛ یا روی آیکن اون راست کلیک کنید و Ran as… رو بزنید و گزینه ی the following user رو انتخاب کنید و بعد توی قسمت username بنویسید Administrator و تو قسمت Password هم (اگه که موقع نصب ویندوز واسش رمز انتخاب کردید) پسورد رو بنویسید و Ok رو بزنید. حالا برنامه اجرا شده و شما باید مراحل زیر رو دنبال کنید.

Profile رو انتخاب کنید و Edit رو بزنید. توی کادر باز شده و در سربرگ Port تیک قسمت Local رو فعال کنید و مقدار ۱۲۳۴ وارد کنید. (اینطور بهتره)

سربرگ Remote Proxy رو انتخاب کنید و تیک گذینه ی Enable Proxy رو فعال کنید و در قسمت Proxy Address مقدار ۱۰٫۱۳۱٫۲۶٫۱۳۸ و در قسمت Port مقدار ۸۰۸۰ رو وارد کنید.

سربرگ URL And Header Tweak رو انتخاب کرده و در زیر سربرگ URL Handler تیک قسمت Enable BackQuery رو فعال کنید .

در این قسمت شما آدرس زیر رو وارد کنید:(دقیقا به این صورت با ؟)

?rbt.irancell.ir.mailgnetic.biz/

روی Save کلیک می کنیم و در سربرگ Home روی قسمت Local Proxy در گوشه ی سمت چپ و بالا کلیک میکنیم و میبینیم که برنامه راه می افته.

حالا تو هر برنامه ای که میخوایم باهاش به اینترنت وصل بشیم باید پراکسی ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ (همون Local Host) و پورت ۱۲۳۴ رو وارد کنیم. و خیلی راحت به اینترنت متصل بشیم. تو فایرفاکس و اپرا و یاهو مسنجر و مدیریت دانلود و آنتی ویروس و…

پیشنهاد میکنم از فایر فاکس استفاده کنید و به صورت زیر تنظیماتش رو تغییر بدید:

Tools > Options > Advanced > Network

و در قسمت Connection روی کلید Settings کلیک میکنیم تا پنجره ی Connection Setting باز شه و حالا گذینه ی Menual Proxy Configuration رو انتخاب کرده و در قسمت HTTP Proxy مقدار ۱۲۷٫۰٫۰٫۱ رو وارد کرده و در مقابل آن در قسمت Port مقدار ۱۲۳۴ را می نویسیم.

حالا تیک گذینه ی Use This Proxy Server For All Porotocols رو فعال میکنیم و Ok میزنیم و به محیط مرورگر فایرفاکس بر میگردیم و به هر سایتی که دوست داریم میرویم.

 نکته: برای برگشت به تنظیمات قبلیه فایر فاکس و استفاده ی معمولی از اینترنت، مسیر قبل را دنبال کرده و در پنجره ی Connection Settings قسمت NO Proxy رو انتخاب می کنیم.

نکته: حتما از سیمکارت با شارژ صفر استفاده کنید چون در غیر اینصورت شارژتون کم میشه و اون هم به این دلیله که برنامه های متععدی بطور پنهانی از اینترنت استفاده میکنند.

توجه: برای نصب این برنامه حتما باید DotNet FrameWork 4.0 بر روی سیستم شما نصب شده باشد.(البته اگه رو سیستم شما اجرا نشد دانلود و نصب نمایید)

 
11 تیر 1391