h پیش فروش بلیط کره ماه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پیش فروش بلیط کره ماه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پیش فروش بلیط کره ماه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پیش فروش بلیط کره ماه

پیش فروش بلیط کره ماه

پیش فروش بلیط کره ماه

اولین سفر دور ماه به مسافت 500 هزار مایل با استفاده از فضاپیمای دوران اتحاد شوروی که تغییر و ارتقا یافته، از اوایل سال 2015 آماده بهره برداری می‌شود.

کمپانی بریتانیایی سفرهای فضایی "اکسکالیبور آلماز" با استفاده از فضاپیمای "سالیوت کلاس"، به عنوان بخشی از نخستین ایستگاه‌های سفرفضایی در دوران اتحاد شوروی، اعلام کرد که آماده اعزام گردشگران دریک سفر دور ماه، ازاوایل 2015 است.

به گزارش نوستیا هزینه بالقوه سفر با این فضا پیما برای هر گردشگر فضایی، حدود 100 میلیون پوند بریتانیا برابر با 150 میلیون دلار می‌شود.

"آرت دوالا "مدیر اجرایی شرکت بریتانیایی یاد شده درجریان برگزاری یک همایش توریسم فضایی درلندن اعلام کرد که این شرکت از هم اکنون آماده فروش بلیت به مسافران علاقمند به سفر است.

ماموریت اصلی و هدف کمپانی "اکسکالیبور آلماز" کسب مقام پیشگامی در تامین سفرهای منظم و قابل اعتماد و ایمن برای تجربه سفر به فضا به توریست‌ها و مشتریان این گونه سفرها در سراسرجهان است.

این شرکت در تحقق این هدف دست به اعمال تغییرات عمده در فضاپیماهای ساخت روسیه شوروی زده که استفاده از کپسول‌ها و جایگاه‌های ویژه حمل مسافر همراه با باتری قابل شارژ است که در اتومبیل‌ها به کار می‌رود. هریک از این کپسول‌ها می‌تواند سه مسافر را درخود جای بدهد.(خبرگزاري ميراث فرهنگي)

11 تیر 1391