h حمايت همه جانبه انگليسيها از يك الاغ ! + عكس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمايت همه جانبه انگليسيها از يك الاغ ! + عكس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمايت همه جانبه انگليسيها از يك الاغ ! + عكس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمايت همه جانبه انگليسيها از يك الاغ ! + عكس

حمايت همه جانبه انگليسيها از يك الاغ ! + عكس

حمايت همه جانبه انگليسيها از يك الاغ ! + عكس  

https://file.zohur12.ir/2012/06/IMAGE6347638215057868414.jpg

در پی مطرح شدن شکایتی از یک الاغ در منطقه 'یورکشایر' انگلیس به دلیل صدای بلند عرعر آن، ساکنان این منطقه در حمایت از این حیوان صفحه‌ای در فیس بوک برای نجات آن درست کردند.

این روز ها ماجرای الاغ پردردسر به جذاب ترین خبر رسانه های انگلیسی تبدیل شده است.بر اساس این گزارش، به گفته اعضای یک‌هزار و صد نفره این صفحه، صدای این الاغ به حدی بلند است که تا فاصله زیادی شنیده می‌شود اما به حدی نیست که موجبات آزار ساکنان اطراف را فراهم کند.

یکی از اعضای این گروه هوادار حیوانات گفت: «صبح‌ها ساعت 4 صبح با صدای این حیوان از خواب بلند می‌شوم. واقعا صدای عرعر این حیوان خنده آور است.»

به دنبال مطرح شدن این شکایت در دپارتمان سلامت محیط زیست این منطقه، گروهی مامور شدند تا بررسی کنند آیا صدای این حیوان آزار دهنده است و آیا مجازات مرگ در انتظار آن است یا خیر.

دوستی با الاغ

این موضوع داغ خبری درحالی در رسانه های انگلیسی مطرح می شود که نه مردم این کشور و نه رسانه هایشان هیچگاه تلاش نمی کنند از انسان های بی دفاعی که توسط ارتش این کشور در مناطق مختلف جهان کشته می شوند حمایت آشکاری داشته باشند اما وقتی نوبت به یک الاغ می رسد شاید موضوع برای آنها....

8 تیر 1391