h علی دایی به پرسپولیس برمیگردد/پیشنهاد میلیاردی مس به فرهاد مجیدی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علی دایی به پرسپولیس برمیگردد/پیشنهاد میلیاردی مس به فرهاد مجیدی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علی دایی به پرسپولیس برمیگردد/پیشنهاد میلیاردی مس به فرهاد مجیدی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علی دایی به پرسپولیس برمیگردد/پیشنهاد میلیاردی مس به فرهاد مجیدی

علی دایی به پرسپولیس برمیگردد/پیشنهاد میلیاردی مس به فرهاد مجیدی

علی دایی به پرسپولیس برمیگردد/پیشنهاد میلیاردی مس به فرهاد مجیدی

پس از منتفي شدن حضور برونو متسو در پرسپوليس، مسئولان اين باشگاه به دنبال مذاکره با يک گزينه ايراني هستند.

قرار است مسئولان پرسپوليس طي امشب و فردا با دايي مذاکرات اوليه را انجام دهند و با توجه به کمبود وقت احتمالا سريع‌تر معارفه اين مربي را در تمرين پرسپوليس برگزار کنند.

از مدت ها قابل شايعه علاقه مسئولان باشگاه پرسپوليس به بازگرداندن علي دايي در محافل خبري شنيده مي شد.


عصر دیروز دبیر هیئت مدیره باشگاه مس کرمان خبر از مذاکره با فرهاد مجیدی داد . دیروز نماینده رسمی مجیدی در جلسه ای یک ساعته با داوری ، رئیس هیئت مدیره باشگاه مس مذاکراتی درباره پیوستن مجیدی به این باشگاه انجام داده است . نزدیکان مجیدی می گویند بعد از اعلام نظر شفاف قلعه نویی درباره نخواستن مجیدی این بازیکن علاوه بر پیشنهاداتی که از دو باشگاه اماراتی دارد ، از دو باشگاه داخلی هم پیشنهادات وسوسه برانگیزی دریافت کرده است . کاپیتان سالهای گذشته استقلال البته تا این لحظه در این مورد سکوت کرده . چند روز قبل امیر قلعه نویی مدعی شد که بی سابقه ترین پیشنهاد تاریخ مربیگری در ایران را رده کرد و بدون تردید منظور او باشگاه مس کرمان بود .

این در شرایطی است که مسئولان اجرایی باشگاه مس هنوز این ادعای قلعه نویی را تایید نکردند اما رئیس هیئت مدیره باشگاه مس امروز در گفت و گو با ایسنا انجام مذاکرات با مجیدی را تایید کرده است !

گفته می شود که فرهاد مجیدی علاقه بسیاری برای بازگشت به استقلال داشت اما با آمدن قلعه نویی و شیطنت هایی که مدیران باشگاه استقلال در راه رفتن او از استقلال انجام دادند در دوری او از جمع آبی پوشان دخیل بوده است . این در حالیست که این روزها در صفحات اجتماعی در اینترنت اعتراض های شدیدی به مسئولان باشگاه استقلال درباره عدم استخدام دوباره مجیدی بوجود امده و گویا هر روز این اعتراض ها شدیدتر می شود . بعد از مذاکرات باشگاه مس کرمان با مجیدی امروز صبح هم یک باشگاه صنعتی دیگر با پیشنهاد یک میلیون دلاری خود به فرهاد رقیب تازه ای برای باشگاه مس کرمان شد . گفته می شود که مذاکرات کاپیتان سابق استقلال با این باشگاه صنعتی امشب در تهران برگزار می شود .

8 تیر 1391