h گلشیفته فراهانی بالاخره روسپی شد + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گلشیفته فراهانی بالاخره روسپی شد + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گلشیفته فراهانی بالاخره روسپی شد + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گلشیفته فراهانی بالاخره روسپی شد + تصاویر

گلشیفته فراهانی بالاخره روسپی شد + تصاویر

گلشیفته فراهانی بالاخره روسپی شد + تصاویر

بازیگر زن سینمای ایران که پس از فتنه 88 با خواندن اشعار القايي جوانان را تشویق به آشوب در کشور می کرد، چنان شخصیت بی هویتی پیدا کرده که هم اکنون نقش روسپی ها را در فیلم های دست چندم هالیوودی بازی می کند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران، " گلشیفته فراهانی " فرزند " بهزاد فراهانی " از بازیگران سرشناس سینمای ایران ، پس از آنکه انحطاط اخلاقیش را با برهنگی و رقاصه‌گی در فیلمها به نمایش عموم گذاشت ، در آخرین گام سقوطش در گرداب مسائل غیر اخلاقی، با قبول نقش یک روسپی و توهین به هویت زنان افغانی ، بار دیگر تأسف اهالی هنر را بر انگیخته است.

در این فیلم که نویسنده فیلم نامه آن یک افغانی است ، این خواننده و بازیگر مستهجن نقش‌های سخیف ، عریان شده و روابط جنسی غیر اخلاقی با مردان دیگر برقرار می کند تا از این راه کسب معاش کند.

وی که نماد به اصطلاح یک زن افغانی است اعلام می کند که دیگر تسبیح را با یاد خدا نخواهد چرخاند!

گفتنی است " تهمینه میلانی " ، در مصاحبه ای درباره عریان شدن گلشیفته فراهانی اظهار داشته بود: گلشیفته دختر من است . . . !

7 تیر 1391