h مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون كاردانی به كارشناسی - Sanjesh.Org - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون كاردانی به كارشناسی - Sanjesh.Org,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون كاردانی به كارشناسی - Sanjesh.Org,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون كاردانی به كارشناسی - Sanjesh.Org

مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون كاردانی به كارشناسی - Sanjesh.Org

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور از تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون كاردانی به كارشناسی (كارشناسی ناپیوسته) سال 1391 دانشگاه های كشور به مدت دو روز و تا پایان روز پنج شنبه، هشتم تیرماه خبر داد.

'حسین توكلی' به ایرنا گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی كه تاكنون برای ثبت نام در آزمون كاردانی به كارشناسی دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه های كشور اقدام نكرده اند ترتیبی داده شد تا مهلت ثبت نام این آزمون تا ساعت 24 روز پنج شنبه، هشتم تیرماه تمدید شود.

وی با بیان اینكه دفترچه راهنمای شركت در آزمون كاردانی به كارشناسی صرفا از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قابل دسترسی است به داوطلبان توصیه كرد قبل از تهیه مدارك، مطالب این دفترچه را به دقت مطالعه كرده و درصورت داشتن شرایط لازم، برای ثبت نام اقدام كنند.

توكلی یادآور شد: توزیع كارت اعتباری ثبت نام داوطلبان آزمون كاردانی به كارشناسی منحصرا از طریق باجه های پستی صورت می گیرد و داوطلبان در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، هفتم و هشتم تیرماه فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر مركزی پست شهرستانها و مناطق پستی كلانشهرهای كشور برای تهیه كارت اعتباری ثبت نام اقدام كنند.

به گفته وی كارت اعتباری ثبت نام آزمون كارشناسی ناپیوسته برای متقاضیان تهرانی نیز در مناطق پستی 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 19 توزیع خواهد شد.

وی خاطرنشان كرد: داوطلبان پس از تهیه مدارك ثبت نام تا ساعت 24 پنج شنبه، هشتم تیرماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به تكمیل تقاضانامه الكترونیكی ثبت نام اقدام كنند.

مشاورعالی سازمان سنجش به داوطلبانی كه ثبت نام خود را انجام داده اند نیز توصیه كرد برای كنترل اطلاعات ثبت نامی خود به سایت سازمان سنجش مراجعه كنند و توضیح داد: امكان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان كاردانی به كارشناسی تا روز هشتم تیرماه از طریق پایگاه سنجش فراهم است.

وی آمار ثبت نام داوطلبان كاردانی به كارشناسی تا ظهر امروز را بیش از 279 هزار نفر اعلام كرد.

وی زمان توزیع كارت اینترنتی ورود به جلسه داوطلبان كاردانی به كارشناسی سال 91 را از یكشنبه، 29 مردادماه تا چهارشنبه اول شهریورماه ذكر كرد.

آزمون كاردانی به كارشناسی سال 1391 به صورت مشترك برای دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی كشور روز پنج شنبه، دوم شهریورماه برگزار می شود.

6 تیر 1391