h پيش ثبت نام اينترنتی عتبات عاليات - atabat.haj.ir - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پيش ثبت نام اينترنتی عتبات عاليات - atabat.haj.ir,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پيش ثبت نام اينترنتی عتبات عاليات - atabat.haj.ir,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پيش ثبت نام اينترنتی عتبات عاليات - atabat.haj.ir

پيش ثبت نام اينترنتی عتبات عاليات - atabat.haj.ir

پيش ثبت نام اينترنتی عتبات عاليات - atabat.haj.ir

پیش ثبت نام عتبات عالیات از سوی سازمان حج و زیارت از ساعت ۸ صبح روز شنبه دهم تیرماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه بیست و یکم تیر ادامه خواهد داشت.

متقاضیان محترم تشرف به عتبات عالیات که مایل به اعزام از تاریخ ۲۶/۵/۹۱ لغایت ۲۶/۷/۹۱ می‌باشند، با رعایت موارد مشروحه ذیل و با تکمیل فرم مربوطه در سایت پیش ثبت نام (http: //atabat. haj. ir) می‌توانند برای خود وهمراهانشان پیش ثبت‌نام کنند.

گفتنی است، روز پنجشنبه بیست و دوم تیرماه مشخصات ثبت شده متقاضیان با اطلاعات پایگاه ثبت احوال کشور مطابقت داده شده و افرادی که اطلاعات آن‌ها مغایرت داشته باشد از سیستم حذف خواهند شد.

بنابراین اطلاعیه، روز جمعه بیست و سوم تیرماه قرعه کشی بین متقاضیان انجام و نتیجه آن روز شنبه بیست و چهارم تیر بر روی سامانه پیش ثبت نام عتبات عالیات قرار خواهد گرفت که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت مذکور از نتیجه پیش ثبت نام و تاریخ ثبت نام خود در کاروان‌ها مطلع گردند.

«به جهت آشنایی کامل با مراحل و روش ثبت نام خواهشمند است حتماً موارد ذیل را مطالعه و سپس نسبت به انجام پیش ثبت نام اقدام نمائید».

۱ ـ افرادی که در پیش ثبت نام دوره‌های قبل شرکت نموده و حائز اولویت تشرف اعلام نگردیده‌اند در این دوره نیازی به طی مراحل پیش ثبت نام نداشته و اطلاعات ایشان (‌ بر اساس گروه‌بندی مربوطه) به دوره جدید انتقال یافته و در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.

۲ ـ اطلاعات افرادی که در دوره قبل حائز اولویت تشرف شناخته شده و به هر دلیل در گروه‌ها ثبت نام ننموده‌اند، از سامانه پیش ثبت نام حذف خواهند شد و در صورتی که این عزیزان مایل به تشرف در این دوره باشند، لازم است مجدداً نسبت به طی مراحل پیش ثبت نام اقدام فرمایند.

۳ ـ افرادی که مبادرت به ثبت نام گروهی ۳۵ نفره می‌نمایند در صورتی که تعدادی از آن‌ها منصرف یا از آن گروه خارج شوند و عدد گروه کمتر از ۲۵ نفر شود، گروه مذکور حذف شده و در قرعه کشی بعدی شرکت داده نخواهد شد.

5 تیر 1391