h ثبت نام آزمون TOEFL - سازمان سنجش ets.sanjesh.org - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ثبت نام آزمون TOEFL - سازمان سنجش ets.sanjesh.org,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ثبت نام آزمون TOEFL - سازمان سنجش ets.sanjesh.org,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ثبت نام آزمون TOEFL - سازمان سنجش ets.sanjesh.org

ثبت نام آزمون TOEFL - سازمان سنجش ets.sanjesh.org

بدين‌وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلبان متقاضي شركت در آزمون TOEFL) PBT) مورخ 28/5/91 (Aug/18/2012) مي‌رساند، ثبت‌نام اين آزمون از روز سه شنبه مورخ 16/3/91 از طریق سایت اینترنتی این سازمان به نشانی http://ets.sanjesh.org آغاز خواهد شد.

لازم به ذكر است ظرفیت ثبت‌نام در آزمون‌ فوق‌الذکر 250 نفر مي باشد و اولويت با داوطلباني خواهد بود كه زودتر اقدام به ثبت نام نمايند همچنين محل برگزاري آزمون هنگام توزيع كارت ورود به جلسه به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

ضمناً به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه دسترسي به كارت‌هاي اعتباري خارج از كشور MASTER CARD,VISA… دارند، مي‌رساند كه ثبت نام ONLINE آزمون‌های فوق نيز از طريق سايت ETS به نشاني WWW.ETS.ORG/TOEFL امكانپذير مي‌باشد. اين دسته از داوطلبان لازم است تا 10روز قبل از تاريخ آزمون، فرم تقاضانامه مندرج در سایت این سازمان به نشانی http://ets.sanjesh.org را تکمیل و یک قطعه عكس (تمام رخ مربوط به سال جاري) را نیز از طریق سایت مورد اشاره ارسال نمایند.

5 تیر 1391