h ایرلندی ها محصولات اسرائیلی را بایکوت میکنند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ایرلندی ها محصولات اسرائیلی را بایکوت میکنند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ایرلندی ها محصولات اسرائیلی را بایکوت میکنند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ایرلندی ها محصولات اسرائیلی را بایکوت میکنند

ایرلندی ها محصولات اسرائیلی را بایکوت میکنند

ایرلندی ها محصولات اسرائیلی را بایکوت میکنند

گروهی از فعالان ضد صهیونیست و طرفداران فلسطین در ایرلند کمپینی را برای تحریم محصولات تولیدی رژیم صهیونیستی در شهرکهای غیرقانونی آغاز کرده اند.

به گزارش همراهان نیوز به نقل از شبکه اخبار فلسطین (PNN) این کمپین در حمایت از تحریم جهانی اسراییل و همچنین حمایت از اظهارات "ایمون گیلمور" وزیر خارجه ایرلند که گفته بود بلافاصله پس از تحویل ریاست دوره ای اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۳ ورود کالاهای ساخت اسراییل به اروپا را ممنوع خواهد کرد آغاز شده است.

وزیر خارجه ایرلند در ماه می گفته بود: در صورتی که ما هیچ تغییری در سیاست اسراییل در مورد جلوگیری از خشونت شهرک نشینان علیه فلسطینی ها مشاهده نکنیم ایرلند بدون شک به اتحادیه اروپا فشار وارد خواهد آوردتا ورود کالاهای اسراییلی به تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا را ممنوع کند.

وی همچنین گفت:ایرلند درصورتیکه به ریاست اتحادیه اروپا برسدازورودصهیونیستهای شهرک نشین در کرانه باختری که به هرنحوی در خشونت علیه فلسطینی ها مشارکت داشته اند به کشورهای اروپایی جلوگیری خواهد کرد. ژانویه سال ۲۰۱۳ ریاست دوره ای اتحادیه اروپا که اینک در اختیار کشور دانمارک است به ایرلند تحویل داده خواهد شد.

گروهی از فعالان بعد از اینکه گیلمور بعد از اظهاراتش با هجمه ای از انتقادها و فشارهای صهیونیستها مواجه شد، اقدام به راه اندازی کمپینی کردند که در آن با جمع آوری امضا حمایتشان را گیلمور اعلام کردند.

اعضای مجمع ایرلند شمالی به همراه چندین گروه از جمهوری ایرلند کمپین تحریم محصولات اسراییلی را امضا کرده اند.

علاقه مندان به تحریم اسراییل می توانند با ورود به سایت

http://www.avaaz.org/en/petition/Support_targetted_boycott_of_Israeli_Settlement_Goods

و امضای دادخواست حمایت خود را از تحریم جهانی اسراییل اعلام کنند.ایرلند یکی از کشورهای حامی تحریم اسراییل است و دانشجویان چندین دانشگاه این کشور نیز تاکنون چندین بار خواستار تحریم آکادمیک رژیم صهیونیستی شدند.

4 تیر 1391