h یک نیزه 18 اینچی با موفقیت از سر جوان آمریکایی خارج شد +عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

یک نیزه 18 اینچی با موفقیت از سر جوان آمریکایی خارج شد +عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,یک نیزه 18 اینچی با موفقیت از سر جوان آمریکایی خارج شد +عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,یک نیزه 18 اینچی با موفقیت از سر جوان آمریکایی خارج شد +عکس

یک نیزه 18 اینچی با موفقیت از سر جوان آمریکایی خارج شد +عکس

یک نیزه 18 اینچی با موفقیت از سر جوان آمریکایی خارج شد +عکس

یک نیزه به طول 18 اینچ از سر یک نوجوان ساکن فلوریدا، از سر وی با موفقیت خارج شد.این نیزه از دو اینچ بالای چشم راست وی فرو رفته و از پشت سرش بیرون آمده بود.پزشکان احتمال زنده بودن وی را قبل از عمل، تنها 87 درصد تخمین زده بودند.

ساعاتی پیش یک نیزه به طول 18 اینچ از سر یک نوجوان ساکن فلوریدا، با موفقیت خارج شد. به گزارش روزگارنو، این نوجوان که یاسر لوپز نام داشت، دو هفته پیش هنگام ماهیگیری با دوستانش به طور اتفاقی یک نیزه ماهیگیری به سرش فرو رفته و به طرز معجزه آسایی از خطر مرگ حتمی جان سالم به در برد. این نیزه از دو اینچ بالای چشم راست وی فرو رفته و از پشت سرش بیرون آمده بود. طی این دو هفته گذشته، پزشکان حاذق جراح مغز و اعصاب در حال مشورت و تبادل اطلاعات برای انجام یک عمل موفقیت آمیز بودند.

سرانجام نیمه شب گذشته در بیمارستان جکسون این عمل به وقوع پیوست و این نوجان زنده ماند. پزشکان احتمال زنده بودن وی را قبل از عمل، تنها 87 درصد تخمین زده بودند. همچنین پزشکان اعلام کردند که تقریبا تمامی رگهای خونی مغر در نیمکره راست از بین رفته بود که با مهارت پزشکان حاضر توانستند انها را پیوند بزنند. دکتر جورج گارسیا، یکی از معروفترین جراحان مغز دنیا نیز در این عمل حضور داشته و اکنون حال عمومی وی را خوب اعلام کرده اند.

2 تیر 1391