h رحیم پورازغدی از ماجرای ترور کردنش میگوید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رحیم پورازغدی از ماجرای ترور کردنش میگوید,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رحیم پورازغدی از ماجرای ترور کردنش میگوید,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رحیم پورازغدی از ماجرای ترور کردنش میگوید

رحیم پورازغدی از ماجرای ترور کردنش میگوید

رحیم پورازغدی از ماجرای ترور کردنش میگوید

حسن رحیم‌ پورازغدی استاد دانشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، ضمن تائید خبر تلاش یک‌ گروهک تروریستی برای به شهادت‌رساندن وی گفت: بنده قصد انتشار این خبر را نداشتم، چراکه این به نفع بنده است

البته به نظر می‌رسد که درباره ترور من سوءتفاهم شده چرا که من جزء نخبگان نیستم اما در عین حال خوشحالم سرویس‌های اطلاعاتی غرب و خط تولید تروریسم از سوی بنده حقیر احساس خطر کرده است.

* دشمن سه بار قصد ترور مرا داشت

رحیم‌پورازغدی ادامه داد: در یکسال و نیم اخیر این بار سوم است که خبر ترورم را به من داده‌اند که البته باید گفت آنها بیکار هستند که سراغ امثال من آمده‌اند؛ انتشار چنین اخباری دست کم این فایده را دارد که تردید بنده درباره مفید بودن یا نبودن کار طلبگی، تدریس و تحقیق‌ام را برطرف می‌کند.

* حاضرم با دشمن به صورت مستقیم دوئل کنم!

وی در ادامه به تروریست‌هایی که قصد ترور وی را داشتند توصیه کرد که چند ماه و حداقل چند سال ترور وی را به تأخیر بی‌اندازند تا پروژه‌های علمی خود را تکمیل کند. در عین حال گفت ما برای شهادت آماده‌ایم.

رحیم‌پورازغدی به مزاح گفت حاضرم که با دشمن به صورت مستقیم دوئل کنم.

این عضو فعال جبهه فرهنگی انقلاب با تأکید بر اینکه نهضت بزرگ اسلام در سطح جهان آغاز شده است، یادآور شد: اگر دشمن هزاران نفر را هم ترور کند این موج دیگر فروکش نخواهد کرد. چرا که دشمن در حال حاضر از زمان عقب افتاده است. اما آنها فکر می‌کنند می‌توانند با کشتن چند نفر یک تغییری ایجاد کنند.

وی در پایان گفت: حدود 20 روز پیش نیز چنین خبری را به بنده دادند از این رو مسلم است که صهیونیست‌ها ، آمریکا و انگلیسی‌ها در کردستان عراق اتاق فرمان ترور تشکیل داده‌اند.

 
1 خرداد 1391