h سایت هاشمی رفسنجانی رفع فیلتر شد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سایت هاشمی رفسنجانی رفع فیلتر شد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سایت هاشمی رفسنجانی رفع فیلتر شد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سایت هاشمی رفسنجانی رفع فیلتر شد !

سایت هاشمی رفسنجانی رفع فیلتر شد !

سایت هاشمی رفسنجانی رفع فیلتر شد !

این سایت دی ماه سال گذشته فیلتر و پس از چند ساعت سرویس دهنده سرور آن با دستور قضایی، این سایت را از سرور نیز حذف و از دسترس خارج کرده بود.

به گزارش مشرق، سایت آیت الله هاشمی رفسنجانی که سال گذشته با دستور قضایی از دسترس خارج شده بود؛ رفع فیلتر شد. محسنی‌اژه‌ای هم در رابطه با دلیل فیلتر شدن سایت آیت‌الله هاشمی ‌رفسنجانی گفته بود: در مهرماه این کارگروه موارد خلاف را بررسی کرد و تذکر داده شد که پنج یا شش مورد مجرمانه‌ای را که وجود دارد، بردارند. این موارد برداشته شد. اما بعد از مدتی مجددا هم موارد قبلی و هم موارد جدیدی روی سایت گذاشته شد و دوباره نسبت به رفع آن تذکر داده شد که در این مورد اقدامی صورت نگرفت تا اینکه این سایت در هفتم دی ماه فیلتر شد و الان هم فیلتر است. البته قبل از اینکه من به این جلسه بیایم شنیدم دیروز به فیلتر شدن این سایت اعتراض شده است که طبعا این اعتراض در همان کارگروه مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. سایت هاشمی اکنون با شکل و شمایل جدید و برخی تغییرات به عرصه آمده و ظاهرا برخی محتویات مورد نظر کارگروه فیلترینگ را حذف کرده است.

31 خرداد 1391