h کودکی که برنده زیباترین لبخند دخترانه شد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کودکی که برنده زیباترین لبخند دخترانه شد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کودکی که برنده زیباترین لبخند دخترانه شد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کودکی که برنده زیباترین لبخند دخترانه شد + عکس

کودکی که برنده زیباترین لبخند دخترانه شد + عکس

کودکی که برنده زیباترین لبخند دخترانه شد + عکس

معیارهای این انتخاب هم نوع لبخند، فرم لبها و حاوی پیام بودن آن است.همچنین لبخند نباید به هیچ عنوان حالت شهوت به خود بگیرد و دندانها نباید معلوم باشند.چشمها نیز در این انتخاب تأثیر به سزایی دارند.لبخند این کودک تمام این ویژگی ها را دربر داشت.

شاید با خواندن تیتر این خبر،ناخودآگاه تصویر یکی از چهره های معروف بازیگران وی یا شخصیت ای سیاسی در ذهنتان نقش بسته باشد.اما باید بگویم که کاملا در اشتباه هستید!

به گزارش روزگارنو، زیباترین لبخند دنیا متعلق به این کودک یکسال و هفت ماهه است.او پدر و مادری کاملا معمولی داشته و در جنوب استرالیا زندگی می کند.

اما نقطه آغاز این لقب کجا بود؟!

پدر و مادر او بر حسب اتفاق در یک از آتلیه های شهرشان از فرزندشان عکس گرفتند و پس از آن عکس این کودک خوش شانس دست به دست چرخید تا آنجا که از رکورد های گینس  سر درآورد.او اکنون رکورد دار زیباترین لبخند دنیاست.

معیارهای این انتخاب هم نوع لبخند، فرم لبها و حاوی پیام بودن آن است.همچنین لبخند نباید به هیچ عنوان حالت شهوت به خود بگیرد و دندانها نباید معلوم باشند.لبخند این کودک تمام این ویژگی ها را دربر داشت.

30 خرداد 1391