h وزیر اقتصاد : یارانه نان افزایش خواهد یافت - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وزیر اقتصاد : یارانه نان افزایش خواهد یافت,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وزیر اقتصاد : یارانه نان افزایش خواهد یافت,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وزیر اقتصاد : یارانه نان افزایش خواهد یافت

وزیر اقتصاد : یارانه نان افزایش خواهد یافت

وزیر اقتصاد : یارانه نان افزایش خواهد یافت

به گزارش خبرگزاری فارس، سید شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و دارایی در حاشیه مراسم ختم سردار احمد قدیریان که عصر امروز در مهدیه تهران برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در خصوص برخی ابهامات درباره قابل برداشت شدن مبلغ 28 هزار تومان از حساب خانوار و آغاز مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها گفت: این دو هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند و هنوز بحث مرحله دوم هدفمندی‌ها آغاز نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه اصلاح قیمت نان در روزهای اخیر صورت گرفته است بخش‌های مختلف نظام به این مسئله توصیه داشتند که با توجه به تاثیر گذاری این مسئله بر قدرت خرید مردم دولت چاره‌ای بیندیشد.

وزیر اقتصاد و دارایی ادامه داد: لذا روز گذشته در دولت بحث و تبادل نظر شده و قرار شد تا از منابع هدفمندی یارانه‌ها بدون آنکه افزایش قیمتی صورت بگیرد به مبالغ یارانه‌ها اضافه شود که این کار نیز صورت گرفت.

حسینی گفت: از این رو این مسئله هیچ ارتباطی با بحث اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها ندارد و هر زمان که این کار بخواهد صورت بگیرد، اطلاع رسانی خواهیم کرد.

30 خرداد 1391