h پاسخ داریوش اسدزاده به خبرنگار ضد انقلاب - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پاسخ داریوش اسدزاده به خبرنگار ضد انقلاب,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پاسخ داریوش اسدزاده به خبرنگار ضد انقلاب,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پاسخ داریوش اسدزاده به خبرنگار ضد انقلاب

پاسخ داریوش اسدزاده به خبرنگار ضد انقلاب

پاسخ داریوش اسدزاده به خبرنگار ضد انقلاب

داریوش اسدزاده بازیگر فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» درخصوص تماس تلفنی خبرنگار ضد انقلاب با او توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش فارس، مراسم تقدیر وزیر ارشاد از عوامل فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» امروز در دفتر وزیر ارشاد برگزار شد.
بنابر این گزارش، در بخشی از این مراسم داریوش اسد‌زاده یکی از بازیگران فیلم قلاده‌های طلا گفت: من 90 سال دارم و 70 سال است که در عرصه هنر فعالیت می‌کنم، سه نسل سینمایی را در این مدت دیده‌ام. همواره در سینما رقابت‌ها، مخالفت‌ها و حسادت‌ها وجود دارد. همیشه یک عده راستی بودند و یک عده چپی. همیشه یک عده موافق هستند و یک عده مخالف و این دو گروه همواره به یکدیگر حمله می‌کنند.
وی ادامه داد: پس از بازی در فیلم «قلاده‌های طلا» در منزل نشسته بودم که تلفن ما زنگ خورد، من گوشی را برداشتم یک خانم پشت خط بود، او به من گفت آقای اسد‌زاده شما چرا در این فیلم بازی کردید؟ و من گفتم چه عیبی دارد. من یک هنرمندم، یک نقاشم. پس از آن دیدم که این گفت‌وگوی من از شبکه‌های ماهواره‌ای پخش شد و حرف و حدیث‌های زیادی پشت سر من درست شد.
در ادامه برنامه،‌ اکبر سنگی یکی از بازیگران فیلم قلاده‌های طلا گفت: در این مراسم ممکن است برخی تصور کنند که ما می‌خواهیم از کار خودمان تعریف کنیم اما ما از تولیدی تعریف می‌کنیم که بسیاری از رسانه‌ها به صورت دقیق و صحیح به آن نپرداختند. ما انواع نقد داریم که نقد غرض‌ورزانه یکی از آن‌هاست اما اگر قرار باشد این فیلم جوانمردانه نقد شود باید بگویم فیلم «قلاده‌های طلا» باعث روشنگری در بسیاری از مسائل شد و دلیل این حرف من فروش فیلم است. ما مثل خیلی از سازندگان فیلم‌ها دانش‌آموزان را سوار اتوبوس نکردیم تا بروند و فیلم ببینند. افراد خود به سالن‌های سینما آمدند و فیلم قلاده‌های طلا را دیدند.
در بخش دیگری از این مراسم علیرضا علویان؛ صداگذار فیلم قلاده‌های طلا گفت: همکاری در ساخت قلاده‌های طلا در طول تمام سال‌هایی که کار صداگذاری را انجام می‌دهم باعث افتخار من است.
28 خرداد 1391