h افشاگری علیه رجوی ، ترور اعضا با قرص سیانور - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افشاگری علیه رجوی ، ترور اعضا با قرص سیانور,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افشاگری علیه رجوی ، ترور اعضا با قرص سیانور,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افشاگری علیه رجوی ، ترور اعضا با قرص سیانور

افشاگری علیه رجوی ، ترور اعضا با قرص سیانور

مترجم گروهك تروريستي منافقين که به تازگی از کمپ لیبرتی فرار کرده ضمن افشای ابعاد جدیدی از فعالیت‌های اين گروهك، از رشوه سرکردگان گروهک به کارمندان سازمان ملل خبر داد.

به گزارش رجانيوز، این عضو جدا شده که 30 سال در عضویت این فرقه بوده است با توجه به تسلط به زبان عربی به عنوان مترجم مسعود رجوی سرکرده منافقین، فعالیت می‌کرد كه در حین ترجمه مکالمات و مکاتبات این فرقه به اطلاعات پنهان زیادی دست یافته است.

وی که تلاش دارد با افشای اقدامات این گروهک به رسوایی آنها کمک کند، ادامه داد: سرکردگان منافقین به اعضای کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان رشوه می‌دهند تا در هنگام مصاحبه با اعضای این گروهک برای ثبت درخواست پناهندگی، خواسته آن‌ها برای جدایی از این فرقه و بازگشت به ایران را در نظر نگیرند!

وي افزود: من معتقدم که 90درصد اعضای منافقین در اشرف و لیبرتی خواستار جدایی از این گروهک هستند، اما فرصتی برای فرار پیدا نمی‌کنند، بنابراین در صورتی که موقعیتی امن مانند مصاحبه با نمایندگان سازمان ملل برای اعضا به وجود آید، خواسته خود مبنی بر جدایی از این فرقه و بازگشت به ایران را مطرح خواهند کرد.

مترجم اين گروهك بيان كرد: مسعود رجوی سال‌ها پیش طی پیامی داخلی به اعضا گفته بود که هر کسي خواهان جدایی است اعلام کند تا خودمان او را با تامین هزینه‌هایش به نیروهای عراقی تحویل دهیم! این در حالی‌ است که رجوی خوب می‌داند افراد قدیمی در سطوح بالای گروهک،به ویژه صدها زن عضو شورای رهبری، جرأت این را که خودشان بگویند ما می‌خواهیم برویم ندارند، زیرا طبق ضابطۀ اعلام شده به آنها محکوم به اعدام با خوردن قرص سیانور هستند و بعد از سر به نیست کردن‌شان وانمود خواهند کرد که در نتیجۀ حوادث یا بر اثر بیماری در گذشته‌اند.

وي افزود: رجوی با به کارگیری این ترفند در حقیقت می‌خواهد از یک سو به ارگان‌های بین‌المللی بگوید که هیچگونه زور و اجباری برای ماندن در عضویت این فرقه در کار نیست و افراد داوطلبانه در داخل این فرقه مانده‌اند! و از سوی دیگر افراد رده پایین یا جدیدتر یعنی کسانی را که حداکثر 10 تا 12 سال است به این فرقه پیوسته‌اند (غالبا کسانیکه در زمان صدام با این فرقه نبوده‌اند) را در صورت تمایل به جدایی تسویه کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این فرد جدا شده در ادامه با اشاره به فعالیت اعضای منافقین در شلوغی‌های سوریه گفت: برخی از اعضای منافقین در پادگان اشرف و حتی کمپ لیبرتی به رایانه و اینترنت و تلفن دسترسی دارند و دستور دارند تا از این طریق به شلوغی های سوریه کمک کنند. این دسترسی به اینترنت تحت کنترل کامل افراد وفادار به رجوی صورت می گیرد تا از آن‌ها برای ارتباط با خانواده یا رسانه‌های بیرون و بیان اوضاع داخل فرقه استفاده نشود.

27 خرداد 1391