h اولين آمار فروش فیلم جدید رضا عطاران - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اولين آمار فروش فیلم جدید رضا عطاران ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اولين آمار فروش فیلم جدید رضا عطاران ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اولين آمار فروش فیلم جدید رضا عطاران

اولين آمار فروش فیلم جدید رضا عطاران

اولين آمار فروش فیلم جدید رضا عطاران

اكران فيلم از چهارشنبه در 12 سينما آغاز شد كه روز اول 16 ميليون تومان و در روز دوم با اضافه شدن سالنهاي آن به 20 سينما، 52 ميليون تومان فروخت.

به گزارش ظهور12 به نقل از ایسنا: فيلم سينمايي «خوابم مي‌آد» به كارگرداني رضا عطاران در دو روز اول اكرانش نزديك به 70 ميليون تومان فروخت. علي سرتيپي پخش كننده اين فيلم با اعلام اين مطلب گفت: اكران فيلم از چهارشنبه در 12 سينما آغاز شد كه روز اول 16 ميليون تومان و در روز دوم با اضافه شدن سالنهاي آن به 20 سينما، 52 ميليون تومان فروخت. وي اين ميزان فروش را فوق‌العاده خواند و اظهار كرد: با توجه به شرايط موجود و همچنين روزهاي اول اكران اين فيلم اين فروش بسيار بي نظير و راضي كننده است. سرتيپي در عين حال خاطرنشان كرد: هنوز سينما «آزادي» را در اختيار نداريم و احتمالاً از يكشنبه به سينماهاي «خوابم مياد» اضافه خواهد شد، بنابراين اميدواريم علاوه بر سينما «آزادي» 5 سالن ديگر به سينماهاي نمايش دهنده اين فيلم اضافه شوند و در شهرستانها هم اكران فيلم از يكشنبه آغاز شود. به گفته‌ي وي؛ از نكات قابل توجه در اكران فيلم «خوابم مياد» پخش تراكت‌هاي گسترده در سطح شهر تهران است كه توسط گروهي كه تبليغات اكران فيلم «ورود آقايان ممنوع» را برعهده داشتند، انجام مي‌شود.

27 خرداد 1391