h تهمینه میلانی بی حجاب در کنار بهروز وثوقی + تصویر اختصاصی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تهمینه میلانی بی حجاب در کنار بهروز وثوقی + تصویر اختصاصی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تهمینه میلانی بی حجاب در کنار بهروز وثوقی + تصویر اختصاصی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تهمینه میلانی بی حجاب در کنار بهروز وثوقی + تصویر اختصاصی

تهمینه میلانی بی حجاب در کنار بهروز وثوقی + تصویر اختصاصی

تهمینه میلانی بی حجاب در کنار بهروز وثوقی + تصویر اختصاصی

به نقل از باشگاه خبرنگاران: کارگردان زن سینمای ایران که چندی پیش از عریان شدن گلشیفته فراهانی حمایت کرده بود با انتشار تصویر خارج از عرف خود در کنار بازیگر فاسد فیلم فارسی های قبل از انقلاب تأسف و تعجب اهالی سینمای متعهد کشورمان را برانگیخت.

تهمینه میلانی ” که سابقه دستگیری و محاکمه به اتهام تشویش اذهان عمومی و همکاری با گروهک های معاند را در پرونده فعالیت سینمایی گذشته خود دارد، تصویری از خود و آقای ( بهروز وثوقی ) از بازیگران فیلم های قبل از انقلاب در فیس بوکش به نمایش عموم گذاشته است که حیا و عفت یک زن مسلمان ایرانی در آن محلی از اعراب ندارد .

حال سوالی که در ذهن متبادر می شود این است که آیا چنین فردی با چنین دیدگاهی می تواند فیلم موثری بسازد که کمکی به ارتقاء فرهنگ ایرانی اسلامی جامعه مان باشد؟

گفتنی است این کارگردان زن سینمای ایران در مصاحبه با یک خبرنگار ضدانقلاب، در جای جای صحبتش از فحاشی و زدن اتهام های غیر اخلاقی به دیگر همکارانش در سینما با ذکر اسامی افراد و در غیابشان، ابائی نکرده و قسمت اعظمی از بازیگران ایرانی را عقده ای دانسته بود.

22 اردیبهشت 1391