h بصرفه ترین خودرو حال حاضر در ایران چیست؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بصرفه ترین خودرو حال حاضر در ایران چیست؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بصرفه ترین خودرو حال حاضر در ایران چیست؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بصرفه ترین خودرو حال حاضر در ایران چیست؟

بصرفه ترین خودرو حال حاضر در ایران چیست؟

بصرفه ترین خودرو حال حاضر در ایران چیست؟

آخرين آمار و اطلاعات منتشر شده حاكي از آن است كه در ميان خودروهاي زير 10 ميليون توماني در ايران، خودرو چيني ام.وي.ام 110 سه سيلندر وضعيت بهتري نسبت به بقيه دارد.

در حال حاضر انواع پرايد بنزين‌سوز و ام.وي.ام 110 سه سيلندر تنها خودروهاي توليدي زير 10 ميليون توماني موجود در ايران محسوب مي‌شوند كه در اين بين ام.وي.ام 110 سه سيلندر طبق بررسي شركت بازرسي و كيفيت ايران كيفيت‌ بهتري دارد. در ماه فروردين هم ام.وي.ام 110 و هم انواع پرايد در اين بررسي در سطح خوب ارزيابي كيفي شده‌اند. در اين بين ام.وي.ام 110 تنها از نظر صداهاي غيرعادي، ترمز و موتور و انتقال قدرت وضعيت بدتري نسبت به انواع پرايد داشته و در ساير بخش‌هاي فني برتري با خودرو چيني بوده است. در مجموع نمره منفي ام.وي.ام 110 معادل 98/8 بوده در حالي كه نمره منفي خودرهاي پرايد 109 بوده است. در بين انواع پرايد نيز به ترتيب سايپا X131، سايپا X132 و سايپا X131 پارس خودرو باكيفيت‌ترين‌هاي خانواده پرايد بوده‌اند. به گزارش ایسنا،اين در حالي است كه مجموعه خودروهاي زير 10 ميليون تومان از نظر كيفيت در بين كل خودروهاي موجود در بازار رده‌هاي پايين را به خود اختصاص داده‌اند كه با توجه به قيمت آنها موضوع چندان عجيبي نيست.

21 اردیبهشت 1391